Domů / Zajímavosti

Zajímavosti

Super Bowl 2018 a reklamy automobilek

Kdo miluje americký fotbal rozhodně zná pojem Super Bowl. Jedná se o finále NFL, tedy národní ligi amerického fotbalu, což je nesmírně sledovaná záležitost, která k televizním obrazovkám přitáhne každoročně několik milionů diváků. A reklamní pauzy jsou tak žněmi pro všechny prodejce.

Čtěte více »

Nadupaný mustang pro Irona Mana!

Herce Roberta Downeyho Jr. zná asi každý, především díky jeho rolím v marvelovském Iron Manovi, nebo z filmů s velice specifickým Sherlockem Holmesem. Downey je nejen skvělým hercem, ale také velkým milovníkem automobilů. Jeho nejnovějším mazlíčkem je Mustang v klasickém kabátu, ovšem s nejmodernějších technikou uvnitř.

Čtěte více »

Palubní kamery: výhody jejich používání ve vozovém parku

V současné době se dopravní společnosti rozhodují, že zainvestují do palubních kamer pro své vozové parky, a to hned z několika pádných důvodů. Bohužel, každým rokem stoupá nehodovost na silnicích, přičemž jen v loňském roce došlo k více než 99 tisícům dopravních nehod. U některých srážek je pro vyšetřovatele velice …

Čtěte více »

Poctivé taxi v Ostravě existuje

Taxislužby se netěší velké oblibě. Většinou jsou považováni za zloděje. Je to díky pár nepoctivým taxikářům, kteří vrhají špatné světlo na celou komunitu. Existuje však celá řada taxi služeb, které nabízí poctivé služby za příznivé ceny. Jednou z takových firem je Taxi Ostrava. Vždy víte předem kolik zaplatíte za jízdu.

Čtěte více »

Jakými vozy jezdí moderátoři Grand Tour?

Pořad Grand Tour má za sebou první, celkem úspěšnou sezónu. Mohou za to především jeho moderátoři, tedy úspěšné trio Hammond, Clarkson, May. Ti platí za velké kritiky všech možných vozů. Napadlo vás tedy, čím vlastně oni sami jezdí? Nemyslete si, že se spokojí s kdejakým Range Roverem či Audi. Tito pánové …

Čtěte více »