Domů / Inzerce / Co nevíte o pneumatikách vám prozradí v pneuservisu Praha Michle

Co nevíte o pneumatikách vám prozradí v pneuservisu Praha Michle

Každý renomovaný prodejce pneumatik (pneuservis Praha Michle) by měl mít kompetentní lidi, kteří vám pomohou, když nastane čas vybrat nové pneumatiky. A protože pneuservis Praha 10 takovým prodejcem použitých pneumatik je, obsluha zkontroluje velikost kol a pneumatik, a následně vám sdělí, jaké možnosti, co se týče použitých pneu, mají pro váš vůz na skladě. A můžete se spolehnout, že pneu bazar a pneu servis Praha 10, pro vás bude mít vše potřebné. A když ne, sežene, co potřebujete.

Výběr použitých pneumatik raději svěřte do rukou odborníků

Použité pneu Praha jsou často vyhledávané pneumatiky, protože šetří peníze. Při výběru pneumatik vždy berte v úvahu stav silnic, po kterých jezdíte. Pokud jsou ve špatném stavu, poraďte se v pneuservisu Praha o pneumatikách, které tlumí výmoly. Pneumatiky s nízkým profilem mohou být náchylnější k prasknutí či proražení. Možná by nebylo na škodu, abyste si o pneumatikách také cosi nastudovali a byli tak v obraze.

Životnost pneumatik, tlumičů a brzdových kotoučů není nekonečná

Nejen životnost pneumatik, jak již víte, ale ani životnost tlumičů, není nekonečná. Závisí na řadě faktorů. Patří mezi ně terén, po kterém často jezdíte, podmínky, ve kterých jezdíte, a dokonce i váš osobní styl jízdy. Naštěstí pro vás v pneu servisu Praha vědí, co může urychlit opotřebení vašich tlumičů, a proto provedou test tlumičů a přijmout opatření. Životnost tlumičů svého auta můžete prodloužit tím, budete je necháte kontrolovat (test tlumičů Praha). Tlumiče byste měli nechat kontrolovat (testy tlumičů) minimálně jednou ročně, případně každých 20 000 km. Pneuservis Praha Michle se vám samozřejmě postará také o geometrii kol (3d geometrii), seřízení sbíhavosti, test brzdových kotoučů a test podvozku.

O Angelo

Shlédněte také

Úsporné veřejné osvětlení nabízí ELMIK

Vyšší energetická účinnost i snižování ekologické stopy – nejen s tím přichází firma ELMIK za …