Domů / BMW

BMW

BMW si dělá srandu z Mercedesu

Útočení na konkurenci prostřednictvím reklamy není moc etický tah, ovšem často se jedná o velmi vtipnou záležitost. V nedávné době si takto vstřelilo BMW z Mercedesu při propagaci svého corssoveru BMW X2.

Čtěte více »

Unikátní BMW Z8 je na prodej!

Velice unikátní automobil se momentálně chystá do dražby. Je jím BMW Z8 které patřilo Stevovi Jobsovi. Automobil bude hvězdou prosincové aukce společnosti RM Sothesby´s v New Yorku.

Čtěte více »

BMW Z4: dravý koncept je tu

Pokud se řekne BMW a roadster, každého okamžitě napadne model Z4. Tento rychlý model se nyní dočkal svého nového konceptu, ze kterého bude vycházet jeho další generace. Pojďte se s námi podívat na video, které nám jej představuje.

Čtěte více »

Pokochejte se novou X3

BMW X3 představuje skvělý kompromis pro osoby, které chtějí mít BMW, rádi vyjedou i mimo zpevněnou cestu a nepotřebují, aby jejich vůz bil do očí každého, okolo koho projedou. Po dobu téměř 10 let tak udělala trojka velkou radost spoustě řidičů a nyní se nám představuje ve své nové generaci …

Čtěte více »

PČR a její zbrusu nové sportovní žihadlo!

Jak to tak vypadá, Policie České republiky má ve svém arsenálu zcela novou zbraň. Jejím super sport BMW i8, tedy bavorský hybridní automobil, který nyní bude potírat zločin na našich dálnicích a silnicích. Bude se policie zbavovat svých klasických oktávií a přesedlají na atraktivnější vozy?

Čtěte více »

2015 BMW M135i

BMW řady 1 se objevila v modelovém roce 2012 a následující rok divoký model M135i sklidil divoké ovace. Všichni po něm toužili. Pro letošní rok s rozhodlo BMW aktualizovat M135i, které umožní podobné výzvy zbytku BMW lineupu. Kromě upraveného vzhledu se může tento model těšit i na větší výkon a …

Čtěte více »

Alpina D4 biturbo

Alpina má bohatou 50-letou historii s BMW. Díky této spolupráci vyjelo z německé montážní linky několik nejpůsobivějších luxusních a výkonných vozů všech dob. Na rozdíl od všech ostatních tunerů, pracuje Alpina přímo s BMW a tak staví své speciální vozy přímo v továrně.

Čtěte více »