Domů / BMW / Alpina D4 biturbo

Alpina D4 biturbo

Alpina má bohatou 50-letou historii s BMW. Díky této spolupráci vyjelo z německé montážní linky několik nejpůsobivějších luxusních a výkonných vozů všech dob. Na rozdíl od všech ostatních tunerů, pracuje Alpina přímo s BMW a tak staví své speciální vozy přímo v továrně.

Nejnovější produkt má dieselový pohon o objemu 3 litrů a impozantních 350 koňských sil. Alpina nabídn

2014-alpina-d4-biturbo 3

e D4 Biturbo pro rychlejší jízdu a speciálně upravený podvozek, který zajistí lepší jízdní vlastnosti.

Alpina si dala pečlivou práci s přepracováním BMW řady 4. Nejvýraznější změnou budou 19-palcová kola Alpina Classic. V přední části se nachází menší spoiler, který pomáhá v přímém proudění vzduchu do chladiče. V zadní části je nachází speciální difuzor, který má náustek z chromu. Nový majitelé vozu si mohou libovolně vybrat standardní barvy nebo si vše nastavit přes platformu BMW Individual.2014-alpina-d4-biturbo

Jestli se něco musí pochválit na nové řadě Alpina D4 Biturbo, tak je to interiér. Alpina si totiž klade za velký důraz přizpůsobit kokpit požadavkům klienta. Vše je tedy pouze v rukou budoucího majitele a jeho preferencích. Změnit si můžete vše od rohože, opěradla, volant až po číslované desky. Aplina se zkrátka snaží o jedinečnost a individualizaci každého vozu.

Nejlepší část vozu se skrývá pod kapotou. Alpina má vylepšený motor Euro-spec, který má objem 3,0 litru a nabízí ve svém řadovém šestiválci 37 koní a 52 liber stop točivého momentu. Výstupní čísla tedy končí na 350 koních a 516 liber stop točivého momentu. O dokonalý požitek z jízdy se postará automatická osmistupňová převodovka. Maximální rychlost je stanovena na 290 kilometrů za hodinu a sprint z nuly na sto zvládne D4 za 4 sekundy.

Cena je stanovena na 58 tisíc euro, ale rychle se může vyšplhat nahoru. Obzvláště pokud využijete program Individual.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

BMW si myslí na nový vlajkový supersport

By rádo během příštích 4 let ukázalo nový hybridní supersport, který by měl nahradit aktuální …

Napsat komentář