Domů / Ostatní značky / S operativním leasingem můžete jezdit v novém automobilu a vyhnout se akontaci

S operativním leasingem můžete jezdit v novém automobilu a vyhnout se akontaci

Operativní leasing se v posledních letech u Čechů těší velké oblibě. Díky němu totiž mohou mít k dispozici nový automobil ve skvělém stavu za měsíční poplatek bez nutnosti vyšší částky na akontaci. A výhod operativní lízing nabízí mnohem více.

Uvažujete-li o koupi automobilu a nemáte peníze na nový, nebo máte omezené finance, je pro Vás operativní lízing ideálním řešením. V případě, že si budete brát automobil na úvěr, nevyhnete se akontaci. Pokud uvažujete o koupi nového vozu a nemáte k dispozici skutečně velký finanční obnos, Váš výběr bude značně omezený. Nejriskantnější variantou pak zpravidla bývá nákup staršího vozu z autobazaru, u kterého prakticky nevíte, co se na něm v nejbližší době pokazí. Reklamace u autobazarů jsou v mnoha případech neúspěšné a Vám nezbývá, než zaplatit nemalé peníze za nutné opravy.

Operativní leasing a jeho výhody

Operativní leasing je v posledních letech velice oblíbenou možností financování vozů. Jedná se totiž o pronájem vozu, a proto není nutné, abyste automobil přihlašovali, platili havarijní pojištění, starali se o pravidelný servis atd. Leasingová společnost zkrátka vše zařídí za vás.

1

Pokud si automobil, který jste si na začátku vybrali, za dobu pronájmu oblíbíte a nebudete se ho chtít vzdát, leasingové společnosti zpravidla po ukončení smlouvy nabízejí odkup vozu za zůstatkovou cenu.

Hertz Lease

Rozhodli jste se pro financování vozu formou operativního leasingu? Pak se podívejte i na nabídku stabilní společnosti Hertz Lease, která působí téměř v celé Evropě a s operativním leasingem má mnohaleté zkušenosti. Garantuje fixní měsíční náklady a v případě, že pronajaté vozidlo bude nepojízdné, je náhradní vozidlo samozřejmostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …