Domů / Novinky / Autoservis ArtGarage

Autoservis ArtGarage

Auta již dávno nejsou vnímána jen jako dopravní prostředek, jedná se o symbol prestiže, našeho osobního vkusu a lásce k technologii. Ačkoliv většina lidí netráví ve voze celý den, tak moment řízení si lze vždy skvěle užít. To je jeden z mnoha důvodů, proč bychom se měli o vůz pečlivě starat. Je naší každodenní vizitkou, na kterou se kouká mnoho lidí, zaslouží si tedy i nadstandardní péči.

Běžné servisy jen těžko poskytnou dostatek komfortu, proto je tu ArtGarage, jedinečný servis, kde jsou mechanici skutečnými odborníky, kteří vědí, jak se k vozu chovat.

bmw-640-wrap-03.jpgPokud se váš vůz dostatečně neleskne a prach s bahnem, hmyzem nebo posypovou solí, se podepisuje na vaší karoserii, je čas na mytí. Běžná myčka je ovšem stejně nekvalitní, jako kdybyste nechali vůz zmoknout, jedině ruční mytí aut Praha dokáže zajistit, že bude vůz umytý poctivě a nebude vynechán jediný záhyb. Po dokonalém vyčištění vypadá i starší vůz, jako kdyby právě opustil výrobní linku.

nissan-polep08Jestli si s vozem připadáte už trochu jako šedivé myšky, tak je třeba udělat něco, čím auto dokonale odlišíte od těch ostatních, nejlepší možností jsou polepy aut. Celý vůz tak můžete obléci do nového kabátu a všichni ho mohou následně obdivovat váš vkus a originalitu. Stačí podstoupit tuto úpravu a budete si připadat, že máte zcela nové auto. Vhodnou volbou je to i v případě, že se na vašem laku podepsalo už mnoho faktorů. Fólií, která se na vůz nalepí, ho tak dokonale ochráníte a zároveň zakryjete všechny nevzhledné škrábance.

V nejaktivnějších obdobích roku jste možná zaregistrovali, jak vám slunce znepříjemňuje řízení. Zároveň však poškozuje i váš interiér, který tak může rychleji vyblednout. Inteligentním řešením je následně tónování autoskel, které dokáže ostré slunce příjemně utlumit a vy si tak i za ostrého slunečního světla dopřejete příjemnou jízdu. ArtGarage je zkrátka místem jako stvořeným pro styling vozu, ale i pro jeho opravy, neboť místní lékaři velmi dobře vědí, jak autu opravit každou jeho bolístku.

Specializace ArtGarage je také na motocykly, takže se majitelé motorek nemusí cítit diskriminování a mohou si nechat rovněž umýt i svůj motocykl. U vozů se většina lidí soustředí na zevnějšek, ale interiér hraje také důležitou roli, pokud je potřeba ho vyčistit, opět se vám dostane špičkového přístupu, jehož cílem je vnitřek vozu, který se bude lesknout čistotou. Bude vám vyčištěn veškerý plastový, koženkový i kožený povrch, takže pokud jste ve svém voze zaregistrovali, že je nejvyšší čas ho vyčistit i zevnitř, tak to můžete učinit.

Zaměření servisu je velmi rozsáhlé a tak si mohou majitelé aut nechat svůj vůz vyšperkovat do posledního detailu. Může se to týkat dokonce i barvení disků, ty jsou velmi výraznou částí vozu a díky barvení mohou k vozu skvěle barevně ladit, nebo být skvělým kontrastem a tím na sebe ještě více upozornit. Neméně vzhledný je tuning optiky. Říká se, že přední světla jsou jako očima vozu a oči vždy dokáží zaujmout již při prvním pohledu. Nejen ve dne, ale i v nočních hodinách jsou světla všem na očích a pokud si na nich necháte udělat vzhledný tuning, tak jistě nezůstane bez povšimnutí.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář