Domů / Zajímavosti / Ekologické bydlení má zelenou

Ekologické bydlení má zelenou

Ekologie zasáhla nespočet oborů a nevyhnula se ani stavebnictví, kde se postarala o vznik ekologických domů. Čím se ekologické domy vyznačují? Zejména tím, že jsou postavené z materiálů šetrných k životnímu prostředí a také tím, že jsou velmi úsporné.

Nejdostupnějším ekologickým domem je dřevostavba, největší popularitu si získaly moderní dřevostavby, o kterých byste ani neřekli, že se o dřevostavbu jedná. Svým vzhledem jsou totiž od běžných domů k nerozeznání.

Bydlení v dřevostavbě

Mnoho lidí si myslí, že mají dřevostavby malou životnost a že vydrží méně, než zděné domy. Jedná se o velký omyl, dřevostavby se dnes staví z inovativních materiálů kombinující pevné KVH hranoly a pokročilé izolační technologie. Výsledkem je vysoce odolný dům hýřící dlouhou životností a luxusním vzhledem.

Disponují mnoha výhodami, které způsobily, že jim dávají lidé před klasickými domy přednost. Jednou z nich je doba výstavby a velmi nízká cena. Nejvýhodnější jsou dřevosatavby na klíč, které vám postaví společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. Doba výstavby jsou pouhé 3 měsíce a dům vám postaví v kterémkoliv ročním období. U budování dřevostavby nedochází k mokrým procesům vyžadujícím vysychání, jde zejména o montáž prováděnou zkušenými odborníky v oboru. Dřevostavby jsou velmi prostorné, je to způsobeno štíhlejšími obvodovými zdmi, díky kterým si můžete užívat extra prostor navíc, jaký by vám žádný zděný dům nenabídl.

MODERN12

Pokud si budete chtít nechat postavit dřevostavbu na klíč, nemusíte se obávat hromady starostí, jedná se o velmi jednoduchý proces, zkrátka si vyberete dům a pouze už se těšíte, až vám vyroste před očima. Chcete bungalov nebo velký rodinný dům? Výběr už je jen na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …