Domů / Zajímavosti / Investice do vozů z let nedávných se vyplatí!

Investice do vozů z let nedávných se vyplatí!

Zcela jistě jde zde o exkluzivitu. Mnoho z nich také touží po tom, mít vlastního veterána, kterého mohou hýčkat a opečovávat. Někdy hrají roli i vzpomínky, kdy stejný model byl například jejich prvním automobilem. Dále zde zcela jistě hraje roli zhodnocení peněz, protože investice do automobilu se stále více jeví jako dobrá investice. A určitě zde hraje roli i jízdní zábava, kdy neučesaná technologie baví více než tlumené bzučení čehosi.

A do čeho tedy jít?
Modelů které můžete vybírat, jsou mraky. Patří sem například BMW 3 z řady E30, dále Citroen XM, lehce nevzhledné, ovšem velmi praktické kombi. Citroen BX, velmi raritní UFO, které jsou dnes jen stovky. Fiat UNO, aneb čtyři tisíce kusů po pádu komunismu, které prostě někde být musí. Moskvič 2140, který byl dříve hojně rozšířený. Leninovy saně však neustáli dobu a dnes jich najdeme pár již jen v některých rodinných garážích.

Zaměřit byste se mohli také na Peugeot 205, který se na našem trhu prodává již od roku 1984. Pokud narazíte na kus s razítkem Tuzexu v technickém průkazu, máte vyhráno. Škoda Favorit, který jako první novodobá Škodovka uchvátila a získala si respekt. Zaměřte se na limitky jako byla Silver Line, Black Line, nebo Solitaire. A pokud narazíte na verzi Forman v jubilejní Milion Edition, které se vyrobilo pouze 511 kusů, neváhejte.

Vsadit však můžete i na osvědčenější notu, jako jsou Vazy. Wartburgy, nebo Trabanty, které momentálně sahají na své dno, od kterého se velmi brzy budou odrážet směrem vzhůru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …