Domů / Novinky / Nekupujte si dodávku, která by vám většinu roku stála v garáži. Půjčte si ji!

Nekupujte si dodávku, která by vám většinu roku stála v garáži. Půjčte si ji!

Pořídit si vlastní dodávku je drahý špás, zvláště pokud ji nebudete využívat celoročně. Věděli jste, že existují spolehlivé půjčovny, které se specializují nejen na dodávky, ale také na další druhy užitkových vozů? Minibus, chladící vůz, valník – to vše si můžete vypůjčit třeba na týden nebo na měsíc.

Kdy se pronájem dodávky vyplatí?

Nejčastějším důvodem, proč by si obyčejný člověk, který není živnostníkemQ a nepotřebuje dodávku pracovně, občas rád vypůjčil větší vůz, je skupinové cestování. Vydáte-li se na dovolenou dodávkou nebo minivanem namísto dvou osobních automobilů, ušetříte jak na palivu, tak na dalších cestovních výlohách (dálniční známky, trajekty). Řidiči se budou moci střídat a nepodlehnou tak brzy únavě. Navíc si s cestou popovídáte se všemi členy vaší výpravy. Vaše vlastní auto přitom bude čekat pěkně doma, v bezpečí, aniž by se poškodilo dlouhým cestováním.

Lidé, kteří se věnují náročným volnočasovým aktivitám, při nichž je nárazově nutná přeprava osob či materiálu, se také čas od času neobejdou bez většího auta. O jakých situacích mluvíme? Představte si, že máte například kapelu, která jednou za rok vyrazí na turné. Bude nutné někam uložit drahé vybavení a usadit všechny členy skupiny. A co kdybyste třeba organQizovali dětský tábor, na nějž bude nezbytné navozit vybavení včetně rozměrných stanů s dřevem na podsady? I pokud většinu času trávíte doma, může vás pronájem dodávek zachránit. Větší vůz přijde vhod všem, kteří stěhují domácnost nebo začínají stavět a musí navozit materiál.

Pro větší firmy i živnostníky

Mnoho podniků je vybaveno vlastními firemními dodávkami, ani ty ovšem vždy nepokryjí veškeré potřeby. Problém nastává tehdy, když je třeba mít k dispozici auto pro konkrétní situaci, která není úplně běžná. Potřebujete-li valník, mrazák, menší náklaďák či užitkový vůz se speciální nástavbou, vaše dodávka nepostačí a ke slovu přichází spolehlivá půjčovna užitkových vozů. Menší živnostníci pak půjčený vůz větších rozměrů využijí především tehdy, když chtějí se svou firmou reprezentovat na veletrzích a výstavách.

Dostanete-li se do některé z výše jmenovaných situací v hlavním městě, obraťte se na spolehlivou půjčovnu dodávek a užitkových vozů AC Praha. V její nabídce naleznete vozy až do 3,5 t od oblíbených značek Ford, Mercedes a další.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …