Domů / Novinky / Jak řešíte odpady ve vašem autoservisu?

Jak řešíte odpady ve vašem autoservisu?

Odpad, produkuje ho každý. Dnes už se druhy odpadů rozlišují a ve firmách se rozlišuje obzvláště běžný a nebezpečný odpad. Zákon říká, jak bychom měli odpady evidovat a jak s nimi nakládat. Každý autoservis musí odpady řešit, správně je třídit a starat se, aby byly odvezeny a zlikvidovány. Souvisí s tím i nemalé množství byrokracie. Pro mnoho lidí je to nepříjemná práce navíc, ale už ji dělat nemusí, protože ji za ně převezme firma na Ecoservis.eu.

Jak vám firma s odpady pomůže?

Likvidace odpadů se zdá být věda, ale když máte po ruce zkušenou firmu, vše pro vás bude hračka. Firma převezme starosti s odpadovým hospodářstvím za vás a vyřeší je od A do Z. Pokud ještě nemáte všechno potřebné příslušenství, firma vám ho dodá. Dodány vám budou popelnice na nebezpečný odpad, kontejnery na autobaterie, šanony na dokumenty, označení sběrných nádob, ILNO i cedule, která označuje místo uložení odpadů. Když máte všechny nádoby k dispozici, následně už je jen stačí plnit nebezpečným odpadem. Když budou nádoby plné, firma jejich obsah odveze a zlikviduje.

Ačkoliv se za tuto službu platí, ve finále můžete dostat zaplaceno vy sami, firma od vás totiž vykoupí železo i barevné kovy, autobaterie, katalyzátory aj. Snad největším problémem je pro mnoho autoservisů papírování, to za vás firma také vyřeší, odpady bude řádně evidovat, bude ohlašovat Ministerstvu přepravu s pomocí OLPNO a také za vás vyřeší roční hlášení za odpady. Možná nepotřebujete pomoci s celým procesem problematiky odpadů, ale jen s ročním hlášením. Pokud je to i váš případ, obraťte se na web www.RocniHlaseni.cz, kde si můžete zpracování ročního hlášení výhodně zajistit.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …