Domů / Novinky / Jste bez auta a potřebujete být mobilní? Půjčete si ho.

Jste bez auta a potřebujete být mobilní? Půjčete si ho.

Chvíle, kdy se ocitnete bez vlastního vozu, může mít celou řadu příčin. Může být v servisu, může ho mít půjčené jiný člen rodiny, nebo může být aktuálně nepojízdné. Pokud jednu ze zmíněných situací poznáváte, a řešíte problém jak se přepravit v rámci osobní nebo pracovní cesty, pomůže vám autopůjčovna Praha. Tedy konkrétně autopůjčovna Autraum, která je ideální volbou nejenom pro soukromé osoby, ale také pro firemní klienty. I těm může nabídnout nejenom širokou flotilu vozů, ale i výhodné podmínky jejich výpůjčky.

 

Vůz si nechte přistavit tam, kam potřebujete

Samozřejmě pokud nemáte svůj vůz k dispozici, jenom těžko byste se dostávali na pobočku dané autopůjčovny. I v tomto směru vám vyjde autopůjčovna Autraum vstříc, a nabízí bezplatné přistavení vozu kdekoliv po celé Praze. Myslí však i na mimopražské, kterým nabízí možnost velmi výhodných transferů do celé řady měst naší země. Zkrátka služby, které potěší i všechny náročné klienty. Tuto nabídku naleznete zde.

 

Krátkodobě, ale i dlouhodobě

Vůz si samozřejmě lze vypůjčit na libovolně dlouhou dobu – den, týden, ale i měsíc, či dokonce několik měsíců. To je výhodné právě u zmíněných firem či živnostníků, kteří potřebují vůz pouze určitou část roku, a investice do vlastního by se jim nevyplatila. A to i proto, že při dlouhodobějším pronájmu logicky dosáhnou na výhodnější ceny.

Pokud ale o cenách mluvíme, určitě je třeba zmínit také fakt, že půjčíte-li si vůz na 6 dní, dostanete sedmý den zcela zdarma. Skvělou slevu ve výši 10 procent můžete získat následně jenom díky tomu, že se stanete fanouškem na Facebooku, či jiné sociální síti.

 

Vyberte si z bohaté nabídky vozů

A v čem můžete na svou cestu vyrazit? Nabízí se jak menší vozy typu Hyundai i20 nebo Škoda Fabia II, tak i spolehlivá Škoda Octavia, nebo pro náročnější klienty skvělé kupé Audi A5, se kterým na silnicích zaručeně oslníte.

O Angelo

Shlédněte také

Elektronická dálniční známka v České republice

Elektronická dálniční známka v České republice: Modernizace cestování po dálnicích Od 1. ledna 2021 prošel …

Napsat komentář