Domů / Ostatní značky / Milujete lyžování? A jak převážíte vaše lyže?

Milujete lyžování? A jak převážíte vaše lyže?

Zima je za několik měsíců tady, čehož se jistě nemohou dočkat všichni milovníci zimních sportů, tedy především lyžování, kteří začnou ve velkém navštěvovat významná i menší lyžařská střediska. Bohužel s dopravou do nich může souviset problém, a to jak přepravit své lyže, zvláště pokud disponujete pouze malým autem, do kterého se nevejdou. V tomto ohledu vám samozřejmě pomohou špičkové nosiče lyží, které snadno a rychle umístíte na střechu vašeho vozu, upnete lyže, a můžete vyrazit vstříc zimním radovánkám.

Samozřejmě trh je v této oblasti skutečně velký, a tak má každý zájemce na výběr z celé řady různých možností. Lyže totiž není nutné ukládat pouze na střechu, ale skvělou možností je i držák určený na tažné zařízení. Do něho se lyže pohodlně umístí, a vy tak máte po celou dobu jízdy maximální jistotu, že zůstanou na svém místě po celou dobu převozu, a to i pokud jste agresivnějším řidičem.

Samozřejmě vše závisí hlavně na vašich preferencích, a tak z hlediska oblíbenosti a především také ceny vedou hlavně nosiče na střechu. I ty jsou natolik propracované, že celkové uchycení jak nosičů, tak i lyží samotných je velmi snadné a rychlé. Jedním z nejprodávanějších produktů v této oblasti je nosič lyží Hakr Carving, který vyniká možností snadno převést hned 5 párů lyží, což je ideální v případě, že jedete plné auto, ať už s vaší rodinou, nebo třeba s přáteli. Navíc vás tento nosič rozhodně potěší i svou celkovou nosností, jelikož unese zátěž vynikajících 50 kilogramů. V tomto ohledu se rozhodně nevyplatí dělat jakékoliv kompromisy a zvolit přesně takový nosič, na který se budete moci stoprocentně spolehnout. Navíc mnozí ocení, že jeho výroba probíhá v České republice, a tak je kvalita oproti čínským výrobkům zaručena. I to je jeden z důvodů, proč je na našem trhu tak vyhledávaný.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář