Domů / Bugatti / Nová Bugattka? Počkejte si!

Nová Bugattka? Počkejte si!

Nové vozy od automobilky Bugatti jsou vždy něčím naprosto výjimečným. Problémem však u nich je, že tempo jejich produkce je extrémně pomalé. Kdy se vlastně dočkáme nástupce Chironu?

V dnešním uspěchaném světě je plynutí času u automobilky Bugatti takovým malým zázrakem. Nikam totiž nespěchají a pokud je porovnáme s Volkswagenem, zjistíme, že se dokonce vlečou jako šneci. Krásným příkladem je modely Veyron 16.4, který se představil již v roce 1999 a který platil za vlajkovou loď automobilky v podstatě až do roku 2015. A to je skutečně dlouhá doba.

Chiron nejspíše nebude mít tak dlouhou kariéru, nicméně na svého nástupce si také počká. Automobilka je momentálně Chironem plně zaměstnána a tento stav bude platný ještě několik dalších let. Současná produkce je 70 vozů ročně a automobilka chce vyrobit 500 exemplářů, což znamená, že se bude muset ještě několik let činit. Pro její vývojářské oddělení to znamená, že mají dostatek času na přípravu nástupce Chirona.

Přípravy se tak mohou věnovat i velice jemným detailům na celém automobilu. O finální podobě automobilu, která půjde do výroby, se rozhodne až v příštím roce a pro nás to tak znamená, že se novinky dočkáme nejdříve v roce 2019.

Pokud vás napadlo, že by automobilka mohla začít dělat vozy více dostupné obyčejným lidem, nechte si zajít chuť. Automobilka má v plánu i nadále produkovat vozy, které jsou naprosto výjimečné a to jak svým technickým zpracováním, vzhledem, ale také cenovkou. V současné době se hodně hovoří také o využití hybridního pohonu. Nechme se tedy překvapit a doufejme, že vývojové oddělení vytvoří opět něco naprosto unikátního.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O