Domů / Novinky / Očekávané luxusní novinky ze Ženevy

Očekávané luxusní novinky ze Ženevy

Autosalon v Ženevě otevřel svá vstupní vrata a nás se tak začnou představovat ty největší novinky, které si pro nás, převážně evropští výrobci přichystali. Které z nich to jsou a které jsou vůbec ty nejočekávanější si nyní povíme.

Aston Martin DB 11
10_56cec715c909e
Aston pro nás chystá velkou pecku v podobě přelomového vozu, který naváže na tradici vozů DB, přesněji na model DB9. O tom, že tento skok bude veliký svědčí i zvolený název automobilu DB11. V útrobách tohoto vozu bude šlapat úplně nový motor a automobil bude také stát na zcela nové platformě. Ta bude využívána v budoucnu i u dalších modelů a to nejen od Astonu.

Oním novým motorem by měl být 5,2 litrový dvanáctiválec s turbodmychadly, který nahradí současnou V12. Později by mohl být k dispozici také přeplňovaný osmiválce, který vzejde ze spolupráce s Mercedes-AMG.

Bugatti Chiron

02_56cec6e874ea2
Ženevský autosalon bude jevištěm pro velkolepou show s názvem Chiron. Právě zde totiž bude odhalena novinka od této automobilky, která by se měla také stát vůbec nejrychlejším automobilem světa. Automobil prozatím Bugatti úspěšně skrývá a odhalena byla doposud pouze jeho silueta, takže se máme opravdu na co těšit.

Maserati Levante
01_56cec6de926d3
Automobilka Masserati si pro nás nachystala novinku v podobě sériově vyráběného SUV, které bylo automobilkou předpovězeno již před dvanácti lety konceptem Kubang. Maserati nám prozradilo, že se budeme moci těšit na zážehové i vznětové motory. Lze tedy očekávat, že se bude jednat o šestiválce jako v Ghibili. V roce 2017 by se měl navíc přidat i plug-in hybrid. Standardní výbavou bude i osmistupňový automat, adaptivní vzduchový podvozek, nebo pohon všech čtyř kol.

Ferrari GTC4Lusso
09_56cec7105e947
Ani u stánek Ferrari zde nebude chybět. Představí se v něm model GTC4Lusso, cože je v podstatě modernizované FF. Facelift ovšem dělá z klasického FF téměř nový vůz. Kompletně byla přepracována záď vozu, s dvěma páry koncových světel. Objeví se také nový multimediální systém, který řidič ovládá prostřednictvím 10,25“ obrazovky.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …