Domů / Novinky / Potřebujete obléknout svůj tým levně, ale kvalitně? Máme pro vás ideální řešení

Potřebujete obléknout svůj tým levně, ale kvalitně? Máme pro vás ideální řešení

Vedete sportovní kroužek? V takovém případě musíte čas od času vyměnit celý šatník všech členů. Koupě nových oděvů však není ničím levným. Jak na to mnohem výhodněji než doposud?

Velkoobchodní služby na míru

Pokud jste doposud řešili odívání svého týmu s pomocí klasických maloobchodů, rovnou vás musíme zastavit. Jestli máte IČO, velmi snadno si můžete zajistit mnohem výhodnější ceník i dodatkové služby. Stačí jen vyhledat spolehlivý velkoobchod s textilem, který nebude požadovat kdovíjak vysoké minimální odběry.

Spousta firem i sportovních klubů se spoléhá například na oblíbené dodavatele ze společnosti Xfer. Stačí se jen registrovat, vyčkat si na potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji a ihned můžete začít nakupovat výhodněji. Tito odborníci nevyžadují žádné minimální roční nákupy (jako tomu bývá u konkurence). Zkrátka si bez starostí uděláte svých pár objednávek ročně a nemusíte se bát ztráty spolupráce.

Sportovní oblečení na míru

Tento textil velkoobchod vám nabídne veškeré druhy sportovního oblečení – tílka, trička, dresy, tepláky, legíny, šortky, mikiny, tašky, čepice, celé sety i různé doplňky. Budete si moci vybrat z pestré škály barev, střihů i velikostí.

Co by to bylo za dresy, kdyby na nich nebylo logo týmu, číslo i jméno závodníků, případně názvy všech sponzorů? Přesně proto vám společnost Xfer nabídne i výšivky a potisky na přání. To vše za mnohem nižší cenu, než kdybyste se spoléhali na klasické malé prodejny s oblečením.

Vyžadujete vyloženě specifické oděvy s atypickým střihem? Pak si raději domluvte jejich realizaci na míru. Po úvodní domluvě chvíli počkáte na ukázkový vzorek, na jehož základě se rozhodnete, jestli jste spokojení. Poté dáte společnosti svolení k výrobě celé sady.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …