Půjčovna obytných vozů Praha

Chystáte-li se v letošním roce na dovolenou a rádi byste si půjčili obytný vůz, máme pro Vás nabídku. Naše firma OBYTNÁ AUTA PRAHA je rodinnou půjčovnou luxusních obytných vozů, která má pro Vás k dispozici zcela nové modely vyrobené v letošním roce v Německu.

Naše obytné vozy Vám umožní uskutečnit dovolenou snů. Je to krásný a uvolňující způsob dovolené, jelikož obytná auta je možno zaparkovat téměř kdekoliv, kde se Vám to po cestě zrovna zalíbí. Každé obytné auto, jenž máme k dispozici pro naše klienty, před půjčením vždy řádně zkontrolujeme, jestli jsou v pořádku veškeré náplně v motorové, ale i obytné části. Velmi dobře si totiž uvědomujeme, že zákazníci, kteří se k nám vrací, jsou ti spokojení, proto se o Váš komfort řádně staráme.

Obytný vůz má minimální dobu pronájmu tři dny, v ceně je velké množství výhod. Například pokud se rozhodnete, že obytné auto chcete vyzvednout vrátit mimo naši pracovní dobu, není to pro nás žádný problém a neplatíte příplatky navíc. Zároveň Vás také zaškolíme, ještě před samotným předáním obytného vozu. Školení obvykle trvá zhruba šedesát minut času. Pro řízení obytného automobilu je nutné splňovat hranici 21 let a mít praxi řízení alespoň tři roky.

Všechny obytné vozy jsou nadstandardně vybaveny: lednicí s mrazákem, plynovým topením s boilerem, plynovým vařičem se třemi plotýnkami a dalšími zařízeními, které Vám mohou usnadnit a zpříjemnit cestu obytným vozem. Rádi byste si u nás zařídili pronájem obytných vozů? Kontaktujte nás, budeme se těšit!

 

O Angelo

Shlédněte také

Proč mít doma nájezd na auto a jaký materiál zvolit?

Nájezd na auto je nedílnou součástí mnoha garáží. Proč jej ale vlastně lidé mají a …