Domů / Návody / Silniční váhu jedině od výrobce!

Silniční váhu jedině od výrobce!

Potřebujete silniční váhu, ale nevíte si rady s výběrem? Bojíte se, že za ni zaplatíte vysokou částku a přitom se vám ze strany prodejce nedostane adekvátní zákaznické podpory? Neriskujte zbytečné komplikace a obraťte se na někoho, kdo danému sortimentu skutečně rozumí. Může to snad být někdo jiný než samotný výrobce, který má v oboru více jak 25 let zkušeností? Svitavská firma VÁHY – JAS s.r.o. patří k předním specialistům a působí na trhu již od roku 1990. V té době ji založil tým specialistů s letitými zkušenostmi s výrobou a opravami průmyslových vah.

Společnost VÁHY – JAS se zabývá výrobou, prodejem, záručním a pozáručním servisem, kalibrací a cejchováním mechanických a elektronických vah všech typů. Na základě certifikátu č. 0119-sj-c001-10 (schválení jakosti výroby výrobce vah) od Českého metrologického institutu mohou zaměstnanci provádět ES posouzení shody.

IMG2550

Odpovězme si však na otázku, v čem je silniční váha přímo od výrobce lepší než od prodejce? Kvalifikovaní pracovníci z firmy VÁHY – JAS sortimentu rozumí a ochotně vám poradí s výběrem vhodného typu váhy. Servis a případné opravy řeší velmi rychle, takže se nemusíte obávat zbytečných prostojů.

Silniční-váhy jsou dostupné v mnoha různých provedeních. V nabídce najdete systémy s délkou od 4 do 18 metrů a váživostí až 60 tun. Jednotlivé typy vah se liší ve způsobu provedení (nájezdové a zapuštěné silniční váhy) konstrukce a v použitých materiálech. Vyrábí se z odolné, stabilní, lakované oceli a některé typy z kombinace oceli a kvalitní betonové směsi. Na své si přijdou stavební firmy, zákazníci ze segmentu lehkého a středního průmyslu a další skupiny zákazníků.

Chcete-li se o sortimentu silničních vah dozvědět více, přečtěte si další informace přímo na webových stránkách společnosti VÁHY – JAS (www.vahyjas.cz).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Proč si pořídit sekční vrata?

Zajímáte se o možnost spojenou s tím, že si ke svému domu pořídíte také garáž? Pokud …