Domů / Novinky / Vytaste na očistu automobilů i motorek nanotechnologií!

Vytaste na očistu automobilů i motorek nanotechnologií!

Nanotechnologie pomáhají ve všech oborech lidské činnosti. V medicíně, ekologii, energetice, textilním průmyslu stejně jako tom automobilovém.

Nanomateriály jsou tvořeny velmi malými částicemi, díky kterým daný produkt získává nové vlastnosti. Pomáhají s impregnováním oděvů i obuvi, obsaženy jsou v pneumatikách či v bílé barvě sloužící ke značení silnic. Mezi řidiči pak jsou velmi vyhledávané nano čistící produkty. O jaké konkrétně je největší zájem?

Tekuté stěrače

Hitem současné doby bezesporu jsou tekuté stěrače. Ty na skle vytvoří neviditelnou vrstvu, která aktivně odpuzuje vodu (mnohem lépe než klasické stěrače) a tím řidiči i za silného deště a sněžení umožňují perfektní výhled. K nezaplacení jsou především v zimě, kdy se stávají účinnou bariérou proti ranním námrazám. S tekutými stěrači zkrátka vyjedete, aniž byste v mrazech byli nuceni zdlouhavě škrábat čelní sklo.

Vosk na auto

Skvělý je i tekutý vosk na auto na bázi nanotechnologií, který zase ochrání a rozzáří jak jeho karoserii, tak i skla, zrcadla, gumu, plasty i veškeré chromované komponenty. V podstatě celý vůz vypucujete jedním přípravkem.

Keramická ochrana laku

Vaší pozornosti by neměla uniknout ani keramická ochrana laku. V tomto případě se jedná o průhledný ochranný keramický povlak speciálně vyvinutý pro ochranu vnějšího laku vozidla. Ten je jinak velmi náchylný i na sebemenší odřeniny. Ne však s tímto přípravkem.

Nano autošampon

Dobře umyté auto vypadá jako nové. Proto by součástí vaší motoristické výbavy měl být i kvalitní autošampon, ideálně obsahující nano komponenty. Právě ty vašemu vozidlu vrátí ztracenou čistotu a k tomu jeho povrch rozzáří perleťovým leskem. Mějte na paměti, že váš automobil je vaší vizitkou. I proto byste ho měli udržovat v perfektní čistotě. Nanotechnologie vám k tomu dopomohou.

O Angelo

Shlédněte také

Elektronická dálniční známka v České republice

Elektronická dálniční známka v České republice: Modernizace cestování po dálnicích Od 1. ledna 2021 prošel …