2014 Porsche 911 GT3

Porsche 911 začala svůj život v roce 1963, ale až v roce 1999 se rozhodlo, že verze GT3 bude k dispozici i pro hladovou společnost, toužící po tomto jedinečném voze. Stále se dokončovala verze výkonných vozidel, která začala již v roce 1973 s 911 RS, který byl schopen sprint z nuly na sto za pouhých 5,5 sekundy. Nyní máme srovnané všechny historické události a je na čase si představit novinky, které jsou pro nás nachystané a především pro vůz Porsche 911 GT3.

Nová GT3 je mnohem lehčí a silnější než model, který nahrazuje a kromě toho přináší i nové inovativní funkce, jako aktivní řízení zadních kol. Kromě toho pro vás máme i špatnou zprávu. GT3 bude nabízena pouze s převodovkou PDK, alespoň pro tuto chvíli.2013-porsche-911-gt3-3

Stejně jako u všech ostatních modelů 911, bude mít GT3 nový design na vnější straně a především bude kladen na důraz na nízkou hmotnost vozidla. GT3 tak bude postaven na hybridní konstrukci z hliníku a oceli, kterou můžeme v současné době vidět na generaci 911 Carrera, ovšem s tím rozdílem, že bude mít nezávislou přední a zadní část. Ve srovnání se standardní verzí je nová GT3 verze asi o 44 mm širší a má sportovnější vzhled především díky výraznému přírůstku v podobě velkého zadního křídla.2013-porsche-911-gt3-3

Přestože Porsche nenabídlo podrobnější informace o interiéru, první snímek ukazuje na nová sportovní sedadla Recaro, tříramenný volant a intenzivní používání Alcantry. Horkou nabídkou, bude speciální akce, kdy Porsche nabídne volitelný Clubsport balíček, který do vašeho auta dodá klec.

Pod kapotou GT3 se představý 3,8 litrový boxer motor, který poskytne přes 475 koňských sil a sprint z nuly na sto zvládne za pouhých 3,3 sekundy a maximální rychlost nabídne přes 300 kilometrů v hodině.

O

Shlédněte také

Jeep připravuje svůj nová základní model. Stát bude na technice z Francie

Americká automobilka má v plánu dodat zákazníkům nový základní model. Ten by již měl stát na …

Napsat komentář