Domů / Inzerce / Autodíly SKV Germany jsou nově součástí renomovaného katalogu TecDoc

Autodíly SKV Germany jsou nově součástí renomovaného katalogu TecDoc

Sháníte kvalitní náhradní díly a hledáte výrobce, který nabízí optimální poměr ceny a kvality? U originálních autodílů s nízkou cenou nepočítejte a v případě „noname“ součástek zase riskujete problémy. Zlatou střední cestu představují značkové neoriginální díly SKV Germany. Firma působí na trhu 16 let a nyní se zařadil po bok dalších výrobců do mimořádné databáze TecDoc.

Co je TecDoc?

TecDoc je rozsáhlá databáze náhradních dílů, která je k dispozici ve 29 světových jazycích (včetně českého a slovenského). Obsah katalogu spravují stovky odborníků a zařazují do něj prověřené výrobky, které odpovídají vysokým požadavkům na kvalitu. Aktuálně se v něm nachází více než 5 mil. různých dílů pro více než 113 tisíc osobních, užitkových a nákladních vozidel. TecDoc se aktualizuje minimálně každé 3 měsíce.

Databáze TecDoc má velmi významné zastoupení na evropském trhu a je napojena na množství softwarových produktů. Úspěšně expanduje také na další trhy. O centrální správu systému se stará společnost TecAlliance GmbH.

Proč jsou náhradní díly SKV Germany cenově dostupné?

Zařazení do katalogu TecDoc je samo o sobě garancí kvality. Přesto vás může zajímat, jak je možné, že výrobce prodává autodíly velmi levně.

SKV Germany nevytváří širokou prodejní síť a neinvestuje do masivní reklamy. Primárním prodejním kanálem je internet a díky efektivní logistice a řízení minimalizuje provozní náklady. Díky tomu může prodávat kvalitní náhradní díly levně, a to bez zbytečných kompromisů na kvalitě.

V nabídce náhradních dílů značky SKV Germany najdete především technologické a elektrické díly pro osobní automobily. Tzn. čidla, škrtící klapky, lambda sondy, zapalovací cívky, krokové motorky, EGR ventily… a stovky dalších dílů. Sortiment dílů najdete na www.pietro-eshop.cz.

O Angelo

Shlédněte také

Elektronická dálniční známka v České republice

Elektronická dálniční známka v České republice: Modernizace cestování po dálnicích Od 1. ledna 2021 prošel …