Domů / Inzerce / Jak vybírat gumové autokoberce

Jak vybírat gumové autokoberce

Ochrana podlahy osobního nebo užitkového automobilu je velmi důležitá a v podstatě i nezbytná. Jestliže i vy uvažujete o kvalitním podkladu, vsaďte určitě na gumové autokoberce, které jsou schopny obstarat jednak dokonalý komfort a jednak také vypadají v interiéru auta zajímavě. Pokud se momentálně rozhodujete pro koupi gumových autokoberců, určitě oceníte několik rad týkajících se právě jejich volby. Možností je opravdu hodně, a proto se vyplatí vybrat si co nejkvalitnější za rozumnou cenu.

1_c4d6c52b3524407bc2ebbe64a442531d

Originální, nebo univerzální koberce

Kvalitní nové koberce do auta je možné vybírat buď přímo v originálním provedení, anebo v univerzálních variacích. Prvně jmenované jsou sice poněkud dražší, nicméně můžete se spolehnout na to, že budou v interiéru daného vozu dokonale sedět. Naopak u koberců univerzálních ušetříte nemalé finanční částky, nicméně riziko, že budou o něco větší, anebo naopak menší, existuje značné. Výběr je tak pouze a jedině na vás. I přesto ale doporučujeme spíše autokoberce univerzální, které si většinou můžete přímo vyzkoušet a v případě, že nebudou vašemu vozu dokonale sedět, lze je vyměnit.

Kvalita gumy a celkový vzhled koberce

Pozor byste si při výběru konkrétního modelu měli i na kvalitu gumy. Ta může být pochybná. Některé velmi levné koberce mohou být vyrobeny z nekvalitní gumy, jež působením soli, vody a jiných látek může být velmi rychle poškozena. I design koberce a správné řešení mřížkování mohou hrát velmi důležitou roli. Díky precizně řešeným mřížkám se voda bude držet přímo na koberci. V každém případě doporučujeme gumové autokoberce, jež mají atest.

Nezapomeňte ani na další doplňky

Mimo autokoberce není od věci nakoupit i nějaké zajímavé doplňky, jež dokážou vzhled automobilu dokonale oživit. Na mysli máme především vkusné interiérové potahy nebo i některé prvky v exteriéru. Optimální je podívat se na to, jaká je nabídka poklic a na mnohé jiné prvky.

 

 

 

 

 

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …