Domů / Zajímavosti / Autopůjčovnu vybírejte pečlivě

Autopůjčovnu vybírejte pečlivě

Lidé využívají autopůjčoven z různých důvodů. Někdo si chce půjčit automobil na krátkou dobu, jiní preferují dlouhodobý pronájem. A co hledáte vy? Co by měla „vaše“ autopůjčovna splňovat a jakou oslovit?

Čeho si všímat při výběru autopůjčovny?

Máte zkušenosti s půjčováním vozů, nebo teprve hledáte společnost, která vám bude nejvíce vyhovovat? Autopůjčoven je hodně, ale jak najít takovou, s níž budete opravdu spokojeni? Nejdříve si sesumírujte své požadavky. Jaký by měl být půjčený vůz (malý, velký, značka…) a jaké další služby oceníte? Je autopůjčovna flexibilní a dokáže rychle vyhovět všem vašim požadavkům?

Základem by měl být vozový park v dobrém technickém stavu. Důkladně si vůz prohlédněte, ale také se zajímejte o reference. Jak už to bývá, nejlepší reference jsou od známých, ale hodně vám napoví i internet.

Samozřejmě důležitá je cena. Nechte si připravit kalkulaci a zároveň se ptejte, co vše obsahuje. Jinak by se vám mohlo stát, že kromě stanovené částky budete muset hradit ještě mnoho různých poplatků. Informujte se na standardní a doplňkové služby.

Dobré je také předem vědět, jak by byla řešená nehoda nebo krádež auta. Celkově si vždy dobře přečtěte podmínky ve smlouvě, ať později nejste překvapeni.

Proč volit autopůjčovnu Taggart?

Chcete si půjčit auto v Praze? Oblíbená je autopůjčovna Taggart. Na internetové stránce www.taggart.cz se o ní dozvíte více informací, například že je už několik let spolehlivým partnerem mnoha zákazníků, půjčuje nová až roční auta, která jsou spolehlivá a pravidelně servisovaná. Na vybraný vůz se budete moci spolehnout. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi.

U autopůjčovny dále oceníte možnost dlouhodobého pronájmu vozů pro všechny (i osoby v registru) či přistavení vozidla a jeho vyzvednutí zcela zdarma v rámci Prahy. Všechny náklady s provozem, údržbou a pojištěním automobilu jsou na autopůjčovně a najdete i další výhody, které vás jistě potěší. A to vše za bezkonkurenční ceny. Mějte v záloze spolehlivou autopůjčovnu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …