Domů / Zajímavosti / Grand Tour na prvním a velmi nadupaném traileru

Grand Tour na prvním a velmi nadupaném traileru

Nová show, ve které budou hlavní hvězdy tři notoričtí známí moderátoři z pořadu Top Gear, vypustila svůj první trailer. Již nyní se dá říct, že se můžeme těšit na opravdu parádní podívanou, ve které nebudou chybět rychlá auta, suchý anglický humor a naprosto úžasné záběry ze všech koutů světa.

Nový pořad internetové služby Amazon Prime se začne vysílat již 18. Listopadu. Název nové show bude The Grand Tour a hlavní hvězdy zde budou dnes již bývalí moderátoři veleslavného pořadu Top Gear, kterému se v novém formátu příliš nedařilo. Zatím jsme o tomto pořadu jen slyšeli, ovšem nyní je na světě první trailer a stojí za to.

Dosud zde byla jen opravdu kratičká upoutávka, která prozradila datum zahájení vysílání nového pořadu. Až nyní je tu však video, které opravdu stojí za to. Video totiž prozrazuje, že trio moderátorů zcela určitě nepatří do starého železa, a je v té nejlepší formě.

Krom moderátorů zde budou mít hlavní slovo také automobily. Těšit se můžeme například na Ferrari LaFerrari, McLaren P1 či Porsche 918 Spyder. Tyto automobily se celým trailerem prořítí neskutečnou rychlostí a prozrazují tak na co se v první sérii můžeme těšit. Dále zde máme i netradiční srovnání Astonu Martin DB11 s Rolls-Roycem Dawn a Dodge Challenger SRT Hellcat.

Pořad však bude stát hlavně na humoru moderátorů, kdy například May ukáže svou ruku, kterou si zlomil přímo během natáčení, Hammond bude zlomyslný tak jako vždy a Clarkson bude, no prostě Clarkson. To vše je zabaleno v nádherných záběrech z celého světa, po kterém trio cestovalo. Navštívíme společně všechny čtyři kontinenty, a vysílání s diváky bude probíhat také z různých koutů světa. To všechno uvidíme v dvanácti epizodách první série, kdy jedna epizoda bude mít asi 60 sekund a bude se vysílat jednou týdně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …