Domů / Zajímavosti / Grand Tour: na co se těšit

Grand Tour: na co se těšit

Slavné moderátorské trio Hammond, Clarkson, May během svého působení ve všech automobilových pořadech, zejména pak ale v Top Gearu, zlikvidovali velké množství vozů. Jak to tak vypadá, ani nová show Grand Tour nebude výjimkou.

Nová show vstoupí na obrazovky již za dva týdny. Tato jak od nás již jistě víte, tato show bude vysílána prostřednictvím internetové služby Amazon Prime. Nová show by měla být obdobou Top Gearu, ale samozřejmě přinese i něco nového. Stejné bude například nadměrné likvidování vozů. Autoři přiznali, že jen první série stála život celkem 27 automobilů.03_57f3bd8f6927c

Prozatím nebylo uvedeno, které vozy byly zničeny. Ovšem následující trailer ukazuje, že jeden z vozů podlehl střele z tanku a jiný byl zničen tak že přes něj přejel jeřáb. Ve starém Top  Gearu se stal velmi oblíbeným vozem pro destrukci model Morris Marina. Ovšem havárie nebyly vždy součástí scénáře. Například při jedné testovací jízdě havaroval Stig hypersport Koenigsegg CCX. A aby toho nebylo málo, tak diváci měli možnost shlédnout i požár vozu Zenvo ST1.

Nová show přinese však i mnoho nového. Podle Clarksona bylo při natáčení nacestováno celkem 1 474 546 320 mil, což je téměř 2,5 miliardy kilometrů. Asi vám také při tomto čísle spadla čelist, avšak vězte, že je trochu nadnesené. Jedná se o klasickou ukázku Clarksonova humoru, ovšem samotný název celé show odkazuje velké množství cestování, kterého si v rámci pořadu užijeme dosyta. Pokud zůstaneme u statistik, pak počet vypitých káv dosáhl čísla téměř 15 tisíc a to je slušné číslo, které je i dost reálné.08_57f3bd8ff069d

První díl tohoto velkého projektu bude ke shlédnutí od 18. Listopadu právě prostřednictvím služby Amazon Prime. Ta je dostupná pro USA, Velkou Británii, Německo a Japonsko. V České Republice prozatím dostupnost této služby není jistá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …