Domů / Novinky / Autorizované servisy jednotlivých značek v ČR

Autorizované servisy jednotlivých značek v ČR

Není tomu tak dávno, kdy majitelé vozů hravě zvládli odhalit a opravit většinu zádrhelů a závad na svém automobilu sami. Neustálý vývoj a čím dál větší míra propojenosti jednotlivých podsystémů ve vozidlech s sebou však nepřináší jen přínosy, ale také skutečnost, že současné moderní automobily již není tak snadné diagnostikovat a opravit ve vlastní garáži.

Nalézt závadu u moderních vozů?

Vývoj a pokrok na poli automobilového průmyslu s sebou bezesporu přináší neustále se zvyšující komfort z jízdy, stále propracovanější výbavu, posouvání hranic v oblasti interiéru i designu a mnohé další.

Pravdou také je, že dnešní automobily poskytují zcela jiný požitek z jízdy, avšak tím, jak jsou rozvody čím dál tím méně přístupnější a motory složitější… najít závadu u současných vozů protkaných elektronikou není tak snadné jako v minulosti a někdy se již bez specializovaných diagnostických přístrojů jen těžko pohneme z místa.

Řešením se tak pro mnohé, v případě potřeby, stává návštěva servisu, který poskytuje automobilům a jejich majitelům specializované technické zázemí i odborný přístup. V autorizovaném servisu není nalezení závady, a tím i příčiny jízdního diskomfortu, žádný problém!

Proč autorizovaný servis?

V každém případě je třeba si připomenout, že vždycky máme možnost výběru mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem, a to i ve chvíli, kdy se v naší garáži nachází zaparkovaný nový vůz v záruce. Nicméně výhody na straně „autorizáku“ jsou jasné – komplexní servis a služby, nejmodernější diagnostické přístroje a plnění neustále se zvyšujících standardů v oblasti servisu motorových vozidel.

Návštěva autorizovaného servisu má mnoho výhod jako např.:

  • Přímý příjem
  • 100% tovární záruka na práci a originální náhradní díly
  • Certifikovaný tým mechaniků
  • Splnění testů kvality
  • Servisní úkony dle přísných standardů
  • Slevy pro stálé zákazníky
  • Záruka realizovaných služeb a použitých náhradních dílů
  • Kvalitní zázemí a profesionální tým
  • Pečlivá evidence servisních úkonů

Ať už AudiCitroënŠkodaVolkswagen nebo třeba Opel – autorizovaný servis si hravě poradí s jakoukoliv závadou.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …