Domů / Inzerce / Chystáte se na cyklodovolenou? Pořiďte si správný nosič kol

Chystáte se na cyklodovolenou? Pořiďte si správný nosič kol

V letošním roce vzhledem k současné koronavirové situaci spousta lidí zůstává v České republice. Pokud však máte své okolí proježděno na kole křížem krážem, vyrazte trochu dál, například na jižní Moravu, do Krušných hor či třeba do Jeseníků. Chystáte se na cyklistickou dovolenou poprvé? Ještě nemáte nosič kol? V takovém případě vám v následujících řádcích poradíme.

Vybrat si můžete z několika různých variant. Nosiče kol se totiž rozdělují podle místa připevnění, tedy na tažné zařízení, střechu auta i páté dveře vozidla.

Nosič kol na tažné zařízení

Velice oblíbené jsou nosiče kol na tažné zařízení, a to hned z několika důvodů. Přeprava jízdních kol je příjemná, protože nosič je umístěn v přístupné výšce, a tím pádem manipulace se samotnými koly je jednoduchá. Při parkování v garáži vás to nijak neomezuje jako například nosič na střeše. V neposlední řadě vás potěší, že na takovém nosiči přepravíte až čtyři jízdní kola zároveň. Do kufru vozidla se dostanete, protože nosič bývá sklopný.

Střešní boxy pro další zavazadla

Jestliže máte automobil s menším kufrem, do něhož se nevlezou všechna vaše zavazadla, je možné si úložný prostor rozšířit. Slouží k tomu střešní box. Ideální je takový box, jenž disponuje oboustranným otevíráním a co největším objemem i nosností.

Většina boxů je vybavena vestavěným zámkem, takže se nemusíte bát, že by vám ho někdo odcizil, případně vám z něj sebral věci.

Kde střešní box či nosič kol koupit?

Jestliže hledáte internetový obchod, kde byste si mohli výše uvedené příslušenství zakoupit, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Filsonstore.cz. Prodává vybavení na auto od značky Thule, která má na trhu s nosiči i střešními boxy významné postavení. Thule nabízí kvalitní zboží s dlouhou životností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …