Domů / Novinky / Dokonalý tuning auta

Dokonalý tuning auta

Mnozí z nás touží odlišit se se svým autem od ostatních. Vybočit z řady a upoutat pozornost něčím neobvyklým. V dnešní době jsou na trhu již auta všech světových značek, která se od sebe liší, přesto je v každém motoristovi touha být jiný a vytunit si své auto, aby bylo naprostým originálem mezi ostatními.

nissan-polep11Existuje celá škála možností, jak si vytunit auto k nepoznání. Jednou z nich jsou polepy na auta, které mohou výrazně změnit vzhled vašeho auta, ale zároveň to může být i skvělý způsob ochrany laku. Vinylová vrstva má schopnost chránit auto před poškozením od kamínků, škrábanců v mycích linkách, ale i před blednutím vinou stárnutí laku a působením povětrnostních vlivů. Po odstranění fólie vypadá karoserie jako nová. Kromě jednobarevných vinylových fólií, vám polepy aut Praha může zajistit texturované fólie, reklamní polepy, nálepky na detaily karoserie nebo na skla.

astonMartin_24Skvělou službou je tónovaní autoskel Praha, které není pouze samoúčelným rozmarem majitele aut. Tónování má řadu předností, od ochrany před slunečními paprsky, ochrany před možným poraněním při rozbití skla, kdy tónovací folie drží sklo pohromadě, až po ochranu před krádeží, neboť tónované autosklo se díky fólii daleko hůře rozbíjí, ale rovněž zabraňuje i zvědavým pohledům do interiéru auta. Tónování autoskel nejen ozdobí vaše auto, ale také zvýší zvukovou izolaci interiéru.

Hodně majitelů aut si nechává barvit disky, což má účel estetický i praktický. Práškové lakování, nebo nanesení „tekuté gumy“ v různých odstínech, jednak ozvláštní vaše auto, a jednak ochrání disky kol před vnějšími vlivy.

BlackRoof04Pokud si pořídíte auto z bazaru, či druhé ruky, můžete využít čištění interiérů aut Praha a interiér vašeho auta bude jako nový. I karosérie se musí udržovat v čistotě. Automatické linky nedovedou vyčistit některá těžko přístupná místa. Dokonalé umytí vám zajistí pouze ruční mytí aut Praha, které je spojeno i s konzervací laku autovosky a dokonalým vyleštěním.

Všechny služby týkající se polepů, čištění a mytí provádí autoservis Praha 8, Thámova 7b. Kromě toho je náplní servisu i příprava na stk.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář