Domů / Novinky / Operativní leasing pro menší firmy a podnikatele

Operativní leasing pro menší firmy a podnikatele

Pro malé firmy a podnikatele je určena naprosto nová služba LeasePlan Go. Díky této nové službě je možné si minimálně na 12 měsíců pronajmout vozidlo. Po ukončení pronájmu automobil vracíte zpět pronajímateli. Důvodem minimální doby je skutečnost, že právě v prvních měsících nejrychleji klesá hodnota vozidla a hodnota amortizace by na tak krátkou dobu byla příliš vysoká.

operativni_leasing_1Operativní leasing pro podnikatele je určen pro subjekty, které jsou zapsány v obchodním nebo živnostenském rejstříku a mají tudíž své IČ. Během pronájmu mohou majitelé firmy a podnikatelé využívat řadu služeb, které souvisí s provozem auta. Na rozdíl od běžných finančních leasingů, jejichž cílem je převedení vozidla do majetku zákazníka, je operativní leasing zaměřen na jeho užívání.

 

 

Jaké jsou výhody?

To znamená pro klienta výhodu v účetnictví, jelikož v pravidelných splátkách zaplatí za vozidlo jen rozdíl mezi pořizovací a garantovanou zůstatkovou cenou auta na konci leasingu. To však není jediná výhoda, neboť operativní leasing pro firmy znamená, že v autech nevážou kapitál, který mohou použít na rozvoj svého podnikání, optimalizují své cash-flow, eliminují nečekané výdaje atd. Silná leasingová společnost má možnost vyjednat pro podnikatele atraktivní finanční podmínky u svých dodavatelů, ale i u servisů, pojišťoven, poskytovatelů slevových karet na palivo či u prodejců autodoplňků.

 

Pro koho je určen?

og_06_235Operativní leasing je určen pro menší firmy a podnikatele, kteří chtějí ušetřit peníze za koupi nového auta. Kromě řady služeb, které leasingová společnost poskytuje, je tento operativní leasing i příležitostí ke zvýšení společenské prestiže podnikatele, který tak může pravidelně po krátké době měnit své auto a stále tak jezdit ve zbrusu nových autech těch nejlepších značek. Navíc je to pro malou firmu či podnikatele bez starostí, neboť pronajímatel za něho vyřídí všechny formality, od vyzvednutí registrační značky až po pojištění. Klient si pouze vyzvedne nové auto, případně je mu po dohodě přistaveno na místo, které si sám určí. Tato služba je poskytována online a nabízí ji na svém webu Leaseplango.cz.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář