Domů / Zajímavosti / Druhá série Top Gearu má svůj trailer

Druhá série Top Gearu má svůj trailer

Rolls-Royce, který toho pamatuje již hory, Alfa Romeo Stelvivo v tom nejdrsnějším testu a Stig v traktoru. To je jen malý výčet toho, co všechno nás čeká v nové řadě Oblíbeného pořadu Top Gear.

Konkurenční Grand Tour ve své druhé řadě pomalu končí, ale Top Gear se teprve na svou premiéru chystá a nový trailer ukazuje, že se máme skutečně na co těšit. Novinka bude totiž vedena nejsilnějšími postavami z první série, kterými byl Matt LeBlanc, Rory Reaid a Chris Harris.

Podle traileru se můžeme těšit například na velice drsný test novinky od Alfa Romeo, kterou je SUV Stelvivo, kterou prověří Matt LeBlanc. Jeho kolega Harris zase vyzkouší jako je to driftovat v nové Hondě Civic Type Ra McLarenu 720S.

Rory Reid se dostane do naprosté blaženosti díky novému Jaguáru F-Type a Stig protentokrát vymění super rychlé vozy za traktor. V sérii se objeví i známý Ken Block, kterého si v konkurenčním Grand Touru vzali na paškál. Datum premiéry je prozatím otázkou, nicméně je jasné, že nebudeme čekat tak dlouho. Nejvíce nás zajímá jak dopadne série v porovnání právě s Grand Tour, která nebyla byla ve svém druhém pokračován občas dost nudná.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …