Domů / Novinky / Znáte nejdivnější motorku světa?

Znáte nejdivnější motorku světa?

Svět motorek milují hlavně pánové, ale v poslední době ho mají v oblibě i ženy, které chtějí jezdit se svým partnerem na dlouhé, romantické výjezdy při západu slunce. Taková motorka je však poměrně drahá záležitost. Koupí motorky to samozřejmě teprve začíná – musí se k tomu dokoupit mnoho potřebných věcí, bez kterých byste nemohli jezdit. Tyto věci jsou potřebné vždy, ať už jezdíte na motorce Yamaha nebo na té nejpodivnější motorce světa.

K těm potřebným věcem se samozřejmě řadí oblečení na motorku, ale taky chrániče, které by měly být samozřejmostí. Nejčastěji se kupuje moto přilba, rukavice, ale nesmí se zapomínat ani na ledvinové pásy nebo jiné podobné chrániče. Samozřejmě je nutné koupit si plachtu na motorku, která ochrání motorku před nepřízní počasí, a myslet byste měli i na nějaký kufřík, pokud máte v plánu jezdit na delší výlety.

Toto základní vybavení je skutečně potřebné u jakéhokoliv modelu motorky – i u modelu Akrapović Full Moon.

Věděli jste, že…?

Věděli jste, že právě tento model motorky, který zmiňujeme výše, je nejpodivnější motorkou světa? Připomíná trochu UFO, má jenom jedno kolo a skrývá hromadu tajemství!

Tento model, který bohužel není k zakoupení, vyrobili Slovinci, kteří tak ukázali svou kreativní stránku. Model nelze koupit, protože není schválený pro jízdu na silnicích a zatím má sloužit jenom jako propagace firmy, které je dneska proslulá hlavně svými laděnými výfuky, které jsou dodávány pro závodní auta nebo právě motorky.

Zajímavosti o nejpodivnější motorce světa:

Zajímavá je rozhodně samotná konstrukce motorky. Celý rám je totiž z plechu – je to v podstatě prodloužení dvou výfuků. Je to tedy spíše výfuk na kole než motorka. Postavit tuto motorku trvalo více jak osm set hodin.

Zajímavostí je právě kolo, které je vyroběno z hliníku a karbonových vláken. Zajímavostí je, že tato podivná motorka zatáčí naprosto sama.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …