Domů / Novinky / Elegantní posila českých silnic, seznamte se s novou Škodovkou

Elegantní posila českých silnic, seznamte se s novou Škodovkou

Klade nejvyšší nároky na design, ale nezanedbává ani pohodlí řidiče a dalších cestujících. Moderní vůz se vším všudy, který na tuzemských komunikacích udělá velký dojem – a zaručí například i velmi nízkou spotřebu paliva. Na českém trhu je zatím vlastně nováčkem, ale obliba každý měsíc narůstá. Nakonec, kdo by si nepřál mít v garáži takového elegána, který splní všechny požadavky, a to i u náročnějších klientů?

Co všechno nabídne v základní výbavě?

Potěší nejen kvalitní klimatizací, ale i šestnáctipalcovými ocelovými koly nebo tempomatem. K dispozici je také palubní počítač, který informuje o přiblížení chodce nebo pohlídá, jestli aktuálně jedete ve správném jízdním pruhu.

Škoda Scala potěší i asistentem rozjezdu do kopce, jediným požadavkem na řidiče je vlastně to, aby si sedl na své místo. Počítač totiž zvládne spoustu věcí, o které se u dřívějších modelů musel postarat člověk za volantem. Řízení je tak usnadněno na maximum, a to nejen ve spletitých městských uličkách.

Odemykání a zamykání vozu na dálku

Moderní technologie mají za sebou překotný vývoj a jistě není divu, že například pomocí aplikace ŠKODA Connect App si můžete odemknout nebo zamknout svůj model Škody Scala klidně i na dálku. Sedíte už u TV a nechcete jít ven? Stačí pár vteřin s mobilním telefonem v ruce a už na auto nemusíte ani pomyslet.

Cena nové Škody Scala je také velmi příznivá, začíná na hranici necelých 370 tisíc korun. Záleží na míře výbavy, kterou si chcete pořídit – a samozřejmě také na motorizaci, neboť mezi 1,0 TSI/85 kW a 1,6 TDI/85 KW bude jistě rozdíl, nejen v oblasti spotřeby paliva.

Elegantní model byl poprvé představen v prosinci 2018 v Tel Avivu, právě izraelský trh jeví o Scalu velký zájem, ale nikterak pozadu samozřejmě nezůstává ani ten český. Osloví tato novinka na trhu i vás?

O Angelo

Shlédněte také

Úsporné veřejné osvětlení nabízí ELMIK

Vyšší energetická účinnost i snižování ekologické stopy – nejen s tím přichází firma ELMIK za …