Domů / Novinky / Kde nechat auto, když letíte do zahraničí? Zaparkujte přímo na letišti!

Kde nechat auto, když letíte do zahraničí? Zaparkujte přímo na letišti!

Čeká vás dovolená nebo služební cesta v zahraničí a řešíte, kde zaparkovat? Chcete-li se vyhnout komplikovanému transferu z parkoviště, které je od pražského letiště vzdáleno několik kilometrů, nechte auto přímo u terminálu. Z odtahu strach nemějte, využijte tzv. valet parking a nechte si vůz přeparkovat na blízké hlídané parkoviště. Unikátní parkovací projekt Smile Parking provozuje společnost Premium Infinity a jeho špičkovou úroveň potvrzují desítky tisíc kladných recenzí. Jak přesně služba funguje?

Minulostí jsou doby, kdy musel zájemce o parkování na hlídané ploše vážit cestu až na některé z parkovišť v okolí Letiště Václava Havla Praha, a poté se transferem dopravit k terminálu. Smile Parking umožňuje zastavit až před budovou Courtyard Mariott naproti Terminálu 1, kde odevzdáte klíčky a doklady (technický průkaz a zelenou kartu) vyškolenému řidiči. Ten si vůz nafotí, opíše stav tachometru a nádrže, dá vám podepsat předávací protokol a následně vůz přeparkuje. Poplatek uhradíte v INFITITY travel center & lounge salonku, kde se zároveň můžete občerstvit a zkrátit si čekání na let.

Váš vůz bude v bezpečí

Po dobu pobytu v zahraničí automobil odpočívá na parkovišti obehnaném plotem s ostnatým drátem. Zabezpečení areálu zajišťuje fyzická ostraha, kamerový systém a infračervené paprsky, které bezpečnostní službu informují o narušení obvodu pozemku.

Příjemným bonusem je možnost ručního venkovního mytí v ekologické myčce, čištění interiéru kvalitní autokosmetikou a tepování špičkovou technologií RAINBOW.  V případě potřeby se personál parkoviště postará i o dohuštění pneumatik a nabití autobaterie. Až si vůz po návratu vyzvednete (opět v blízkosti terminálu), bude na vás čekat v perfektní kondici.

Další informace a možnost rezervace parkování letiště Praha najdete na smileparking.cz.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …