Domů / Novinky / Opravy turbodmychadel umí ušetřit nemalé peníze za opravu automobilu

Opravy turbodmychadel umí ušetřit nemalé peníze za opravu automobilu

Odešlo vám v automobilu turbo? Nic příjemného, a hlavně nic levného! Naštěstí dnes existuje služba rychlé opravy a údržby turbodmychadla.

V běžném servisu jsou s vámi, pokud jde o porouchané turbodmychadlo, hotoví velice rychle: „Vyměnit!“ Jeho porucha bývá černou můrou především vlastníků starších vozů. Nejde totiž vůbec o levnou záležitost. Společnost TURBÍNY CZ vám však nejenže nabídne turbodmychadlo nové, ale to vaše, pokud to půjde, opraví.

Opravte své turbodmychadlo

Opravy turbodmychadel u TURBÍNY CZ jsou cenově bezkonkurenční a expres. Oprava se realizuje na počkání, nanejvýš do druhého dne. Takhle rychle lze problém vyřešit u většiny poruch a typů turbodmychadel. Velice často je dostačující pouhé vyčištění turba. Pokud se ukáže, že ne, firma navrhne formu opravy a jako zákazník se dozvíte předem cenu plánované opravy. Ta je vždy závislá na míře poškození turbodmychadla a specifických závadách. Na opravená turbodmychadla se vztahuje záruka 12 měsíců.

Repas turba a jeho servisování je spojeno i s perfektními souvisejícími službami. Turbo máte možnost odevzdat, ale i odebrat nejen v centrálním skladě, ale též na několika pobočkách.

Když vaše turbo dosloužilo

I když se firma TURBÍNY CZ chlubí vysokou úspěšností oprav turbodmychadel, někdy prostě turbo již definitivně doslouží, nebo není jeho oprava ekonomickou. V tomto případě vám firma nabídne za bezkonkurenční cenu nové. Nemusíte se bát dlouhé čekací lhůty. Dodávka je rychlá, protože 99 % turbodmychadel je skladem. Ta je pak schopna společnost dodat do 24 hodin. Na webových stránkách firmy najdete i kompletní katalog.

Náhradní díly k turbodmychadlům

„Fušujete“ do oprav turbodmychadel sami? Společnost TURBÍNY CZ za výborné ceny nabízí taktéž náhradní díly k turbodmychadlům. Jde o náhradní díly prestižních výrobců, jakými jsou Borg Warner, Toyota, Mitsubishi, Turbo Systém, Garrett, Holset, IHI či Schwitzer. Na náhradní díly dává firma záruku 24 měsíců. Stejně jako na nová turbodmychadla.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …