Domů / Ford / Ford F-150 je automobil pro velké činy

Ford F-150 je automobil pro velké činy

Po starých a velkých Fordech jste možná toužili už jako děti. Ford již velmi dlouhou dobu pracuje na F-sérii a bylo jen otázkou času, než vyjde s novým přístupem a úpravami k současné F-150. Naše tušení se potvrdilo a pro rok 2015 se Ford rozhodl předvést zbrusu nový F-150, který je založen na konceptu Atlas.

S tímto redesignem se Ford zaměřil na celkové snížení hmotnosti a to především s využitím hliníkových materiálů. Pod kapotou by měl mít nový model řadu motorů s nově vyvinutým 2,7 litrovým EcoBoostem, který dodává vysoký výkon a to s nižší spotřebou.2015-ford-f-150-1

Ford F-150 a modelová řada 2015 nabízí kompletně přepracovaný vzhled se spoustou hliníkových komponent, které jsou inspirovány vojenským prostředím. Podobný hliník, který je na novém F-150 se používá i na pancéřová vozidla, která využívá většina armád po celém světě. To ovšem není jediný bonus, který tím to F-150 přináší. Díky použití těchto materiálů se snížila celková hmotnost vozu a je nyní tak mnohem rychlejší a efektivnější.

Dále se můžeme dočkat nových moderních technologií, které vylepšují celý vůz do posledního detailu. Těšit se můžeme na 360 ̊pohled kamery, integrovanou nakládací rampu, Boxlink, Led reflektory na bočních zrcadlech, vlek a spousty dalších.

2015-ford-f-150-4Jak tomu již u Fordu bývá, opět se snaží zachovat co největší tajemství o interiéru. Je však jasné, že F-150 nabídne kvalitní materiály a nové technologie, jako je synchronizace, Myford Touch a 8-palcová obrazovka.

Esteticky nový interiér vypadá velmi dobře. Multifunkční volant se na první pohled zdá příliš těžkopádný. Přístrojová deska je také obsypána čudlíky a dalšími páčkami. Uvidíme jak se uživatelské rozhraní a celkový dojem interiéru projeví na konečné podobě automobilu.

Pod kapotou najdeme již zmiňovaný 2,7 litrový EcoBoost motor, který udrží 325 koní a 375 liber-stop točivého momentu. Na zbytek informací si budeme muset zkrátka ještě nějaký ten pátek počkat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Nový Focus ST přichází

Nový Focus patří mezi nejoblíbenější hot hatche na trhu. Nyní je tu i jeho nejnovější …

Napsat komentář