Domů / Inzerce / Jak prodat motorku, auto nebo obytný vůz co nejrychleji?

Jak prodat motorku, auto nebo obytný vůz co nejrychleji?

Přejete si použít finance z prodeje vozu na další účely? Podívejte se na způsoby, jak si zajistit prodej svého vozidla v nejkratším možném čase. Peníze na ruku, žádné čekání. Jak na to?

Nachystejte se na prodej

Ještě před tím, než budete někoho kontaktovat na výkup ojeté dodávky, se dobře přichystejte. Nachystejte si k ruce velký technický průkaz, zajistěte vašemu vozidlu nebo stroji krásné a reprezentativní fortografie. Popřemýšlejte, co byste mohli do prodejního inzerátu uvést. Co je vhodné uvádět? Výkup auta samozřejmě představuje především rychlost prodeje. Cokoliv, co navýší výkupní cenu, je ale vítáno. Máte xenonová světla, litá kola, kožený interiér nebo auto ve skvělém stavu? Určitě to uveďte.

Vyberte si společnost, kde vám za auto dají nejvíce

Můžete zkusit kontaktovat tři nezávislé společnosti a zjistit, jak fungují. Většinou vám ale celkovou částku za váš stroj, motorku nebo vozidlo sdělí až při podpisu smlouvy. Právě zde má již společnost k dispozici odhad ceny, který se nezakládá jen na fotografiích, ale také na skutečném stavu vašeho majetku. Máte tedy možnost si vyzkoušet autobazar, prodej svépomocí, ale také výkup vozidel. Srovnejte podmínky, ceny, a také dobře sepsanou smlouvu.

Nejrychlejší prodej?

Současně je dobré vzít v potaz také faktor času. Po celou dobu, kdy máte auto ještě stále u sebe, za něj platíte pojištění, a auto také pomalu stárne. Hodí se proto s prodejem příliš neotálet. Z možností, které máme, je výkup vozidel nejrychlejší. Peníze totiž dostáváte ihned při podpisu kupní smlouvy, a to na ruku nebo převodem na účet. Stačí jen kontaktovat společnost a domluvit si schůzku, na které se domluví prodej vašeho vozu. A následně finance použijete pro další projekt.

Rychlý prodej vám zajišťuje, že své peníze můžete ihned použít na další projekt, na který se chystáte.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …