Domů / Inzerce / Proč mít doma nájezd na auto a jaký materiál zvolit?

Proč mít doma nájezd na auto a jaký materiál zvolit?

Nájezd na auto je nedílnou součástí mnoha garáží. Proč jej ale vlastně lidé mají a z jakého materiálu by měl být? Jaké parametry sledovat?

Ušetřete tisíce

Vlastní nájezd na auto vám může v mnoha případech dost dobře zachránit obsah vaší peněženky. Za ušetřené finance se u vás konečně může vyskytovat vitrína pro sběratele, kde se umístíte modely aut a motorek. Nájezd na auto totiž funguje spolehlivě. Jednoduše se dostanete pod své vozidlo a vykonáte základní školácké opravy, které zvládnete i za pomocí videonávodu. Následně budete nadšeni z toho, že jste s trivialitou nemuseli vážit cestu do autoservisu, kde byste byli o tisícovku chudší.

Jaký materiál se hodí pro nájezd na auto?

V současné době jsou k dostání rampy z různých materiálů.

Hliníkové nájezdy

Přejete si vysokou tuhost materiálu a současně nízkou váhu? Tyto nájezdy vám pomohou také naložit čtyřkolku na váš vozík, nebo potřebnou zahradní techniku. Hliník je možné používat v interiéru i exteriéru, bez nutnosti povrchové úpravy. Jedná se o velmi odolný materiál.

Plastové nájezdy

Některé nájezdy jsou tvořeny z plastu. Zde oceníte nízkou cenu a současně poměrně vysokou nosnost. Sledujte pokyny výrobce a za žádnou cenu nepřekračujte dovolenou nosnost. Využít můžete i nájezdů z recyklovaného plastu.

Ocelové nájezdy

Tento typ se používá nejen při domácím použití, ale také v profesionálním provozu. Potřebujete nájezdy, které vydrží dlouhá léta? Ocel je spolehlivý materiál. V případě použití v exteriéru nezapomeňte produkt opatřit pravidelnou povrchovou úpravou.

Železné nájezdy

Železo je již překonaný materiál. Nabízí totiž nižší tuhost při poměrně vysoké váze. Stále se ale i tyto produkty používají. Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a povrchovou úpravu.

Nájezdy na auto se používají při celé řadě běžných kontrol vozidla. Pro menší opravy, které nevyžadují zásah profesionála, je využijete pravidelně.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …