Domů / Novinky / Jedno místo pro všechny autodoplňky – to je e-shop Filsonstore.cz

Jedno místo pro všechny autodoplňky – to je e-shop Filsonstore.cz

Nebaví vás již brouzdat internetem a nakupovat každý autodoplněk na jiném místě? Tomu se dá rozumět. Vzhledem k poštovnému se to prodraží. Ideální je začít nakupovat autodoplňky na jednom místě. Díky bohatému a kvalitnímu sortimentu si určitě oblíbíte e-shop Filsonstore.cz.

Když vaše auto potřebuje autodoplňky

E-shop Filsonstore.cz má ve svém sortimentu vše, co do svého auta potřebujete. Vypověděla vám službu autobaterie? Potřebujete náhradní žárovky do světlometů? Chybí vám provozní kapaliny? Šikla by se vám do zavazadlového prostoru autovana, nové stěrače či autopotahy? Máte přírůstek v rodině a vybíráte autosedačku? Všechno toto i další autopříslušenství, ale i vybrané potřeby pro cyklisty nebo motocyklisty – to vše je součástí sortimentu e-shopu Filsonstore.cz, jehož kamennou prodejnu s autodoplňky najdete i v pražské Uhříněvsi.

Do auta babička s dědou. Věci na dovolenou odveze střešní box

I když máte větší auto, vždy se hodí spíše k tomu, že si na dovolenou přibalíme třeba babičku s dědou, než že auto napěchujeme kufry či sportovní výbavou. Ta patří do kufru a na střechu. Střešní boxy umí znásobit zavazadlový prostor. Jsou bezpečně uzamykatelné, prakticky prostorné, nedostane se do nich prach ani voda, pokud by vás po cestě zastihla bouře. Mohou mít jednostranné nebo oboustranné otevírání a vyrábí se v letní a zimní lyžařské verzi. Používat je lze ale i univerzálně.

Kam s koly? Pořiďte si nosiče kol

Už pro dva je dostat kola do auta obtížné. Nesvědčí to navíc kolům, která se při tomto způsobu převozu mohou podřít a poškodit, ale ani bezpečnosti pasažérů v automobilu. Ideální je kola umístit na nosiče kol. Nejčastěji se používá střešní nosič. Řešením, jak si zcela uvolnit střechu pro velký střešní box, je pak v případě, že máte tažné zařízení, nosič kol na tažné. Případně nosič kol na zadní dveře. To však nejde využít u všech aut a je rovněž nutné nakupovat vždy specifický nosič právě pro váš typ auta. Všechny tyto tři typy nosičů kol nabízí FILSON store.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …