Domů / Zajímavosti / Pořiďte si Bugatti Chiron, který nemá obdoby

Pořiďte si Bugatti Chiron, který nemá obdoby

Bugatti Chiron je sám o sobě vozem, který budí milion a jednu emoci. Na světě se však najdou i tací, kterým je standardní vzhled nestačí a potřebují jej nejrůznějšími způsoby upravovat. Mezi takové společnosti patří například verze od Mansory.

Chiron on Mansory

Mansory je známá pro své skutečně extravagantní předělávky vozů, které vám buď uhranou, nebo se vám budou zcela příčit. Vše se totiž pohybuje na hranici kýče, ovšem zájem o vozy společnosti je velký a proto pracuje na stále nových a nových projektech. Je však nutné říci, že si za své vozy nechává skutečně zaplatit.

To Mansory potvrdilo také na ženevském autosalonu, kde reprezentovalo upraven modely jako Rolls-Royce Cullinan „x Billionaire“, Lamborghini „Carbonado Evo,“ Mercedes-AMG třídy G „Star Trooper“ nebo Bugatti Chiron „Mansory Centuria.“ A právě Bugatti patří k tomu nejextravagantnějšímu, co můžete ve své garáži dnes mít.

Už tak dokonalý vůz automobilka ověnčila celou řadou karbonových prvků, které ve většině případů splňují hlavně dekorativní účely. Přibyl nový výfukový systém s netradičně řešenou koncovkou. Změny najdeme i v interiéru, který je kompletně celý laděn do odstínů jasné modři.

S kontroverzní vizáží jde ruku v ruce také velice kontroverzní cenovka, která šplhá k závratným 108 milionům korun. Je pravdou, že vůz je zcela unikátní, ovšem čeho je moc, toho je příliš.

O SV

Shlédněte také

Koncern Volkswagen group představuje nový model Škoda Scala!

Zvažujete koupi nového vozu? Pak vám zřejmě neuniklo, že do rodiny vozidel značky Škoda přibyl …