Domů / Novinky / Lexus víří vody v segmentu luxusních vozů

Lexus víří vody v segmentu luxusních vozů

Odhodlání přinést boj a konkurenci v segmentu luxusních vozů se projevuje v podobě sedanu Lexus LS 2014. Řada LS získala pozornost, která jí právem patří a to zejména díky novým možnostem a pojetím luxusních sedanu, když se poprvé představila v roce 2013. O rok později v roce 2014 si LS zanechává stejný dynamický charakter s některými novými přírůstky v designu a vybavením vozu.

2013-lexus-ls-6_800x0wUž tak skvěle vypadající auto získalo další prvky atraktivity navíc, které určitě zahýbají pozicí na trhu. Model 2014 bude opět nabízet jen jeden typ motoru což je trochu zklamání. Na druhou stranu zbyl větší prostor pro nové vymoženosti, které ještě více zaujmou nové či stávající zákazníky.
Stávající design Lexusu LS jaký jsme poprvé viděli na modelu 2013, se vrací v plné síle i na modelu 2014. To je dobrá zpráva, neboť odvážný styl LS je zpět se všemi prvky které jsme milovali na předchozím modelu. Vše je pečlivě vyváženo a to přispívá dojmu z, kterého LS dělá skutečné luxusní auto.
2013-lexus-ls-f-sport-08Mezi dominanty Lexusu LS patří osmnácti palcová kola s redukcí šumu a vysokým leskem. Dále to jsou integrovaná LED mlhová světla, vyhřívaná zpětná zrcátka s integrovanými LED blinkry, stěrače s dešťovým senzorem, xenonové světla s vysokou intenzitou výboje. Na karoserii byla použita vysokopevnostní ocel, která je velmi úzká a má v sobě minimum mezer, díky tomu absorbuje mnohem více hluku a jízda je tedy klidnější a plynulejší.
Interiér je požitkem pro smysly. S menšími úpravami je téměř totožný jako předchozí model, ale stále má v sobě vše co bylo důležité aby jste si jízdu co nejvíce užili. Vyhřívaná a odvětrávaná sedadla, čtyřzónová klimatizace, který umožňuje nastavit teplotu pro celý systém nebo jen klimatizaci sedadel či vyhřívání volantu. Kompletní LED osvětlení po celé kabině vozu. Osvětlení je jemné, ale účinné a navozuje atmosféru stylového luxusního vozu, kterým Lexus LS 2014 bezpochyby je.

 

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář