Domů / Značky vozů / Mazda / Mazda nezklame ani velké rodiny

Mazda nezklame ani velké rodiny

Automobilová společnost Mazda vám nabízí nepřeberné množství druhů vozidel, jako jsou sportovní verze Mazda 2 či Mazda 3. Ale pokud jste velká rodina a máte problémy s rozmístěním a uložením všech zavazadel společně s kočárkem, ideální volbou je buď Mazda CX-5 anebo Mazda 6. Většina rodinných automobilů musí svou existenci podrobit spoustě kompromisů, nicméně právě japonský výrobce automobilů splňuje všechny nároky i početnějších rodin. Chcete, aby vám v garáži parkovalo silné rodinné auto s perfektními jízdními vlastnostmi? Stačí si vybrat.

Mazda 2 je technologicky vyspělý vůz

Cenovka tohoto modelu začíná už na 315 900 korunách, přičemž jako ryba ve vodě se v něm bude cítit řidič se sportovním duchem. Zábavný a technologicky vyspělý malý vůz disponuje technologií bezpečnosti i-ACTIVSENSE. Zvládne ručičku rychlosti vytočit až na 200 kilometrů za hodinu, ale na druhou stranu slibuje mimořádně nízkou spotřebu od 3,46 litru na 100 kilometrů. Mazda 2 je důkazem toho, že i to nejlepší někdy přichází v malém balení.

Mazda 3 se silným dynamickým pohybem

Hatchback promlouvá oceňovaným designovým jazykem KODO. Svým strhujícím exteriérem vyjadřuje silný dynamický pohyb v každém detailu. Mazda 3 dosahuje rychlosti až 210 kilometrů za hodinu a pyšní se akcelerací z nuly na sto za 8,1 sekundy. Opět má velice nízkou spotřebu, která se pohybuje od 3,8 do 5,8 litrů na 100 kilometrů.

Mazda 6 má styl v každém ohledu

Atraktivní vůz Mazda 6 ztělesňuje vzrušující výkon a extrémně nízkou spotřebu paliva, která se pohybuje podle stylu jízdy mezi 3,9 až 6,3 litry na 100 kilometrů. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pokročilé bezpečnostní funkce zajišťující úžasný zážitek z jízdy. Jakmile usednete za volant, budete si připadat jako v bavlnce a ani vám nepřijde, že řídíte energický tourer. Perfektně se hodí do městských částí, ale hravě zvládne i klikaté silnice. Dosáhne rychlosti až 223 kilometrů za hodinu, a tak se Mazda 6 ne nadarmo tituluje jako královna silnic.

Bezpečnost a komfort pro celou rodinu? To je Mazda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo