Domů / Novinky / Nové vozy Volkswagen vám nastartují život

Nové vozy Volkswagen vám nastartují život

Vozy Volkswagen jsou symbolem německé kvality, nejnovějších technologií a prvotřídního designu. Ti, kdo si jednou vůz této značky pořídí, už nikdy neuvažují o žádné jiné. Volkswagen se pro ně zkrátka stane srdeční záležitostí. Auto Podbabská se může pochlubit širokou nabídkou, ze které si určitě vyberete ten správný vůz dle vašeho gusta.

Volkswagen Passat a Passat Variant vás zaujmou jak zvenčí, tak i zevnitř. Představují funkčnost v její nejkrásnější podobě a ztělesňují rovněž inovaci. Exteriér vás nejvíce okouzlí výrazně tvarovanými LED světlomety a zadními světly tvořenými LED diodami. Zaujmou vás také dynamické boční linie, stejně jako elegantní dlouhý rozvor a krátké převisy karoserie.

Nespornou výhodou vozů Passat a Passat Variant je digitální panel přístrojové desky Active Info Display, který zobrazuje data o celém automobilu přímo ve vašem zorném poli. Komunikuje navíc s ostatními asistenčními systémy automobilu. Výrobci si samozřejmě dali velkou práci, aby zajistili vaši maximální možnou bezpečnost. Systém kontroly okolí „Front Assist“ s funkcí City, nouzového brždění a s rozpoznáváním chodců varuje před lidmi a jinými překážkami před vozem a náležitým způsobem řidiče upozorňuje. Asistent pro jízdu v koloně do značné míry eliminuje riziko nehod z nedobrzdění a prostorový kamerový systém „Area View“ zprostředkovává pomocí čtyř kamer různé pohledy a výrazně tak ulehčuje manévrování s vozem.

Vyberte si dle vašeho uvážení

Dalším hitem z řad Volkswagenů je Volkswagen Polo. Jeho vysoce kvalitní a moderní interiér vás snadno přesvědčí o tom, že mít ho v garáži je výhra. Například ve středové konzoli je umístěno rádio z generace systému infotainment. Strany konzoly jsou, stejně jako ovladače světel, topení a klimatizace, v matné černé barvě, která dodává fascinující exkluzivitu. Polo si vás získá také velkým počtem asistenčních systémů.

Špičkový design, komfort, mnoho asistenčních systémů a maximální možná bezpečnost, to jsou atributy, se kterými se potkáte, pokud si pořídíte Volkswagen Touareg. Jeho přidanou hodnotou je bezesporu také stálý pohon všech čtyř kol, který rozděluje podle aktuální potřeby sílu motoru na všechna kola. Na každém povrchu je tudíž zajištěn optimální pohon i trakce.

Pokud se vám nechce na váš nový vůz čekat, můžete si vybrat z bohaté nabídky skladových vozů. Skladové vozy Volkswagen jsou připraveny v prodejně Auto Podbabská a vy si svého „miláčka“ odeberete ihned po vyřízení potřebných formalit.

 

 

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …