Domů / Citroen / Na automobilovou scénu přichází nová řada vozů Citroen

Na automobilovou scénu přichází nová řada vozů Citroen

Automobilový průmysl přichází s novinkami, které přinutí potenciální zájemce o nový vůz posečkat s nákupem. Ať již nový Citroen C3, anebo aktuální verze Citroenu Berlingo jsou zajímavými modely, nad nimiž srdce řidiče zaplesá díky novelizovaným užitným vlastnostem, jízdním vychytávkám, snížené spotřebě a především poutavému designu. Autosalon Citroen Carling se již teď připravuje na příliv netrpělivých návštěvníků a zájemců o nové vozy.

Brněnský autosalon Citroen Carling otevírá dveře všem motoristům

Autorizovaný prodejce vozů Citroen spojený se servisem, pneuservisem, předváděcím salonem i doplňkovými službami je špičkovým specialistou v automobilovém průmyslu. Historie velkokapacitního prodejního autoservisu Citroen sahá k počátkům vzniku samostatné České republiky a vývoj salonu víceméně kopíruje trendy a zájem motoristů o konkrétní značku Citroen. Ačkoliv se prodejce Citroen Carling snaží o sledování novot a prodej vozů jde ruku v ruce s poptávkou po nejnovějších vozech, nevyhýbá se ani nabídce osobních a užitkových automobilů staršího data výroby. Do prodeje se dostanou i vozy ojeté, skladové či předváděcí.

Vývoj Citroenu Berlingo dospěl vrcholu

Několik generací aut typu Citroen Berlingo prošlo průlomovým vývinem, který ovšem ani u vozů 1. generace neztratil nic na výkonu, prostorovém rozmístění sedaček a přepravním prostoru vůbec. Citroen Berlingo zkrátka již od prvního dne, kdy vyjely nejnovější vozy z montážních linek, splňoval potřeby početných rodinek i řemeslníků, využívajících dodávku k přepravě menších pracovních nástrojů. Statistiky hovoří jasně: každé čtvrté prodané auto na světě bylo právě typu Citroen Berlingo. Čím se o popularitu tento typ vozu zasloužil?

Proč patří Citroen Berlingo k nejpopulárnějším autům na světě

Podíváme-li se blíže na výčet pozitiv, je na první pohled jasné, díky čemu si získal Citroen Berlingo tolik věrných příznivců. Na prvním místě je velice příznivá cena, která vozy Citroen Berlingo činí dostupnými pro motoristy střední i ekonomické třídy. Luxusní úprava palubní desky, čalouněný interiér vozu, nastavitelná poloha volantu, 6stupňová převodovka a navigační systém MyWay s jednoduchým ovládáním jsou jen některé z nezpochybnitelných pozitivních vlastností auta. A protože nový Citroen Berlingo teprve přichází na automobilovou scénu, musejí se zájemci o francouzskou klasiku nechat překvapit. Čas pro nový Citroen C3 a Citroen Berlingo už brzy přijde!

Virtuální prohlídka prodávaných vozů Citroen

Zájemci o koupi nového citroenu se můžou pohodlně z domova porozhlédnout po autech na webových stránkách autosalonu Citroen Carling. Fotogalerie s přesnými popisy dává šanci každému klientovi, který váhá nad koupí nového, nebo ojetého vozu, případně touží po předváděcím automobilu Citroen. Nic není v prodejně Citroen nemožné, ke každému zákazníkovi se přistupuje individuálně, s ohledem na jeho představy a finanční možnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Nový Citroën C3

Nový Citroën C3 přináší zcela unikátní design, pro nějž jsou typické protáhlé linie, čistá silueta …