Domů / Audi / Nadupané Audi AS6 Od ABT Sportsline

Nadupané Audi AS6 Od ABT Sportsline

Na začátku roku 2014 bude ABT Sportsline, celosvětově největší tuner vozů vyráběných v rámci koncernu Volkswagen otevírat vlastní pobočku v Cerritos Los Angeles. Předtím než se tak stane  můžete pocítit sílu ABT již v listopadu, na festivalu SEMA v Las Vegas (Speciality Equipment Market Association). Mimo jiné se tam představí vizuálně a technicky vyladěné Audi A6 sedan od ABT Sportsline.

“Těšíme se, že jsme součástí oslav padesátého výročí od založení SEMA festivalu“. ABT AS6 uvidí více než sto tisíc odborníků v jednom z celosvětově nejúspěšnějších automobilových veletrhů, “říká Hans-Jürgen Abt, výkonný ředitel společnosti ABT Sportsline.audi-as6-by-abt

Populární Audi A6 a jeho předchůdce Audi 100 jsou již dávno v povinné tunningové výbavě této tradiční a inovativní společnosti. Nyní se nesoustředili pouze na design vozu a jeho sportovní vzhled, ale též e na vylepšení síly vozu. Ve standardním provedení má výkon 245 koní (180kW) 3.0 TDI ten bude zvýšen na 286 koní (210 kW), při točivém momentu 678 Nm (sériová verze má pouhých 580 Nm). V kombinaci ABT pružením může mít takto upravený vůz skutečný potenciál zazářit. Sportovní dynamika je velkou předností vozu. ABT však zabudovala vysoce výkonný brzdový systém, který zajišťuje perfektní zpomalení v jakékoliv situaci.

audi-as6-by-abt

Celé to není jen o výkonu a účinnosti brzd. Všimnout si můžete i skvělého zpracování předního nárazníku, který opticky snižuje polohu vozu. Dále to pak jsou blatníky a karbonové kryty zrcátek, které podtrhují sportovní design vozu a na první pohled odhalují, co řidiči mohou očekávat. Na zadní části vozu se pak vzájemně doplňují ABT zadní spoiler s kombinací kitu nárazníku včetně výfuku.

Nasazením dvaceti palcových kol ABT ER-C (prémiová sportovní kola) je pak dalším vrcholem, které perfektně zapadlo v celkovém řešení vozu. S ABT AS6 a ABT Sportsline spojilo všechny prvky dohromady a vyladilo auto k dokonalosti. Řízení vás prostě bude bavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Audi bude pohánět i vodík

Koncern Volkswagen a jeho vozy se v současné době soustředí především na vývoj elektromobilů. Ovšem Audi …

Napsat komentář