Domů / BMW / BMW 760Li Sterling Robbe a Berking Edition

BMW 760Li Sterling Robbe a Berking Edition

Manufaktura je symbolem pro jednorázové výrobky, tradiční řemesla, dokonalost zpracování a plnění těch nejnáročnějších požadavků a přání. To jsou zásady, kterými se BMW Individual Manufaktur řídí více než dvacet let.

Co začalo jako v roce 1990 jako zakázka pro Karla Lagerfelda na BMW 750Li se vyvinulo do takové míry přizpůsobení se všem požadavkům i těm nejnáročnějším. BMW Individual Manufaktur je místo pro nápad, který se stane skutečností na denním pořádku. Myšlenkou je celková orientace na zákazníka. Zde se exkluzivita mění na realitu, to jsou slova Friedricha Nitschkeho, prezidenta BMW M GmbH.bmw-760li-sterling

BMW Individual nevytváří jen vozy na zakázku, ale také navrhuje a doplňuje na daném trhu zvláštní vydání a modely automobilů, například spolupráce s hodinářem Girardem Perregauxem nebo se známou firmou Steinway & Sons. Kromě Individual Manufaktur se nabízí i BMW Individual Collection, které nabízí širokou nabídku zařízení, perfektně sladěné do různých modelů BMW a zahrnuje v sobě vysoce kvalitní laky, luxusní kožené potahy a exotické dřeviny na obložení interiéru. Snaha o dokonalost v každém okamžiku.

Díky BMW Individual, které se stále více dere vpřed a nastavuje tak laťku a nové standardy pro exkluzivitu vozů se můžeme čekat na parádní kousky z jejich výroby. Vrcholem k dnešnímu dni je pak BMW Individual 760 Li Sterling Robbe & Berking.bmw-760li-sterling

Robbe & Berking patří mezi největší tradiční výrobce stříbra naší doby. Každý z jejich výrobku je precizní řemeslnou prací a potvrzuje to i nároky společnosti na vytvoření předmětu pro život a předávání z generace na generaci. Snaha o výrobky, které ztělesňují hlavním cílem manufaktury a tím je dokonalé zpracování a nadčasový design s velkým důrazem na nejmenší detaily. Individual BMW 760Li je toho dokonalým důkazem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

BMW si myslí na nový vlajkový supersport

By rádo během příštích 4 let ukázalo nový hybridní supersport, který by měl nahradit aktuální …

Napsat komentář