Domů / Akce / Nákup nákladního vozu je složitější než se zdá. Vždy začíná otázkou nové nebo ojeté?

Nákup nákladního vozu je složitější než se zdá. Vždy začíná otázkou nové nebo ojeté?

Když potřebujete nákladní vůz, stavební techniku nebo zemědělské stroje, čeká vás těžké rozhodování – nový nebo ojetý? Nakupování nákladního vozu nebo jiné techniky podléhá stejným složitostem, jako ostatní podnikatelské úkony. Je potřeba zvážit všechna pro i proti.

Na prvním místě je cena

Rozhodujícím faktorem je vždy cena. Najdou se však i další argumenty, proč je výhodnější investice do ojetých nákladních vozů, stavební techniky a zemědělských strojů.

Je zřejmé, že nový vůz má spousty výhod. Začneme perfektním technických stavem a několikaletou záruku. Pravděpodobnost poruchy se blíží nule a v případě potřeby je zde bezplatný servis, který pokrývá platná záruka. Tyto výhody jsou však vykoupeny poměrně vysokou daní. V prvé řadě zaplatíte plnou cenu vozu a dále jen sledujete, jak hodnota vozu klesá. Mnohdy je výhodnější poohlídnout se na bazar nákladních aut.

Bazar nákladních automobilů s profesionálním přístupem

Ne každý bazar s automobily a nákladními vozy se může pochlubit tak širokým vozovým parkem akvalitním servisem, jako Truck1. Kromě klasických nákladních vozů, autobusů, dodávek, stavební techniky mají v nabídce i prodej přívěsů.

Díky mezinárodní působnosti se dostanete k technice, kterou byste těžko hledali na tuzemském trhu. Bazar Truck1 je skvělou platformou nejen pro nákup kvalitních ojetých automobilů, ale i pro jejich prodej. K vašemu inzerátu se dostane tisíce zájemců o ojetý nákladní vůz nebo techniku. Kromě stabilní a zavedené platformy nákupu a prodeje, jsou vám k dispozici i doplňkové služby.

Leasing nákladních automobilů

V případě potřeby je vám plně k dispozici leasing s minimální finanční zátěží. Obnovíte si vozový park rychle a bez potíží. Jediné co musíte udělat, je vybrat si ten správný stroj, který pomůže budovat vaše podnikání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Inzerce automobilů online je stále populárnější

Chcete-li se zbavit svého starého auta a pořídit si nový model, můžete využít několika možností. …