Nákup nákladního vozu je složitější než se zdá. Vždy začíná otázkou nové nebo ojeté?

Když potřebujete nákladní vůz, stavební techniku nebo zemědělské stroje, čeká vás těžké rozhodování – nový nebo ojetý? Nakupování nákladního vozu nebo jiné techniky podléhá stejným složitostem, jako ostatní podnikatelské úkony. Je potřeba zvážit všechna pro i proti.

Na prvním místě je cena

Rozhodujícím faktorem je vždy cena. Najdou se však i další argumenty, proč je výhodnější investice do ojetých nákladních vozů, stavební techniky a zemědělských strojů.

Je zřejmé, že nový vůz má spousty výhod. Začneme perfektním technických stavem a několikaletou záruku. Pravděpodobnost poruchy se blíží nule a v případě potřeby je zde bezplatný servis, který pokrývá platná záruka. Tyto výhody jsou však vykoupeny poměrně vysokou daní. V prvé řadě zaplatíte plnou cenu vozu a dále jen sledujete, jak hodnota vozu klesá. Mnohdy je výhodnější poohlídnout se na bazar nákladních aut.

Bazar nákladních automobilů s profesionálním přístupem

Ne každý bazar s automobily a nákladními vozy se může pochlubit tak širokým vozovým parkem akvalitním servisem, jako Truck1. Kromě klasických nákladních vozů, autobusů, dodávek, stavební techniky mají v nabídce i prodej přívěsů.

Díky mezinárodní působnosti se dostanete k technice, kterou byste těžko hledali na tuzemském trhu. Bazar Truck1 je skvělou platformou nejen pro nákup kvalitních ojetých automobilů, ale i pro jejich prodej. K vašemu inzerátu se dostane tisíce zájemců o ojetý nákladní vůz nebo techniku. Kromě stabilní a zavedené platformy nákupu a prodeje, jsou vám k dispozici i doplňkové služby.

Leasing nákladních automobilů

V případě potřeby je vám plně k dispozici leasing s minimální finanční zátěží. Obnovíte si vozový park rychle a bez potíží. Jediné co musíte udělat, je vybrat si ten správný stroj, který pomůže budovat vaše podnikání.

O

Shlédněte také

Inzerce automobilů online je stále populárnější

Chcete-li se zbavit svého starého auta a pořídit si nový model, můžete využít několika možností. …