Domů / Novinky / Nejnovější model značky Škoda přináší nejen elegantní vzhled

Nejnovější model značky Škoda přináší nejen elegantní vzhled

Osobní vůz, který nejen hezky vypadá, ale zároveň vás nenechá v problémech, ať už jste pár kilometrů za domem nebo někde daleko v zahraničí. V Mladé Boleslavi se činí, zdejší automobilka v roce 2017 představila model Škoda KAROQ.

Co je na něm nejzajímavější a v čem upoutal hned na první pohled? Je to třeba obrovský zavazadlový prostor, který jde nad hranici 500 litrů. Stačí sklopit zadní sedadla a bude ještě více než trojnásobný. A to jsme vlastně teprve na začátku…

Přístrojová deska bude kompletně digitální

Jednodušší rozhodování v situacích, kde potřebujete rychlou reakci. Tempomat je připraven, řada bezpečnostních prvků také. Usnadnění parkování, při kterém zacouvá majitel vozu na centimetr přesně, v případě náhlého vběhnutí chodce do vozovky dokáže okamžitě šlápnout na brzdu.

Digitální přístrojová deska dokáže výrazně napomoci vozu i při rozjezdu do prudšího kopce, který byl pro auta z minulé generace někdy takřka neřešitelnou překážkou. Zkrátka elegantní model do každého ročního období, se kterým se bude cítit bezpečně celá rodina, taková je Škoda Karoq.

Na silnici je tento model skutečně nepřehlédnutelný

Působí robustně, nabídne hodně prostoru pro vás i děti. Pokud potřebujete uvézt nějaký speciální náklad, celý závěs může mít dokonce i dvě tuny, až takovou váhu dokáže Škoda Karoq utáhnout! Když se k tomu přidá digitálně vyladěná přístrojová deska, máme tu perfektní vůz pro každou příležitost.

Jaká je ovšem jeho cena? Na tuto záludnou otázku odpoví ceník Škody KAROQ, nakonec, každý model může mít jinou dodatečnou výbavu a cenová hladina se může kus od kusu trochu odlišovat. Záleží, jaké zde vlastně máte nároky. Každý motorista má své standardy, takže si nenechte do ničeho mluvit. Koupit můžete tento elegantní model třeba na www.auto-poly.cz!

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …