Domů / Novinky / Kam za motorovými zážitky?

Kam za motorovými zážitky?

Blíží se narozeniny Vašeho partnera nebo jen nevíte, co s volným časem? Nechejte se inspirovat prima zážitky od společnosti Allegria.

Co dělat, když jste bez nápadu na narozeninový dárek?

Jistě to znáte velmi dobře z vlastní zkušenosti, ať se snažíte, jak se snažíte, několik málo dnů před narozeninami Vás nenapadá, co byste mohla oslavenci věnovat jako narozeninový dárek. Možná jste už vyrazila také do oblíbeného nákupního centra nebo se porozhlédla na internetových e-shopech. Třebaže jste vyčerpala všechny vlastní osvědčené tipy na narozeninový dárek a přesto všechno Vás nic nezaujalo, neházejte flintu do žita. V tuto chvíli totiž na řadu přichází Firma na zážitky, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Luxusní jízdy v jedinečných terénních i sportovních vozech

Snad každého milovníka motorových sportů nadchne dárek v podobě poukázky na luxusní jízdu ve Ferrari. Už při sednutí do tohoto sportovního vozu se účastníkovi zážitku vykouzlí úsměv na rtech a proběhne po zádech nadšením husí kůže. Zážitková jízda ve Ferrari 458 Spider Vás doslova ohromí. Fascinující je také design Ferrari 458 Spider a to ještě nebyla řeč o vlastnostech tohoto sportovního vozu. Z nulové rychlosti totiž během pouhých tří vteřin zrychlí na stovku. Jedinečné zážitky si odnesete také z jízdy Hummerem, který byl poprvé prověřen americkou armádou při boji v Perském zálivu. Na mladá léta strávená na povinné vojenské službě budete moci zavzpomínat během projížďky v bojovém tanku v Benátské Vrutici. Poukázku pořídíte za skvělou cenu již v polovině měsíce ledna zde www.firmanazazitky.cz/projizdka-v-bojovem-tanku. Jízdu plnou neopakovatelných zážitků prožijete v modelu T-55, který se zúčastnil bojů ve studené válce, v Maďarsku v roce 1956, ČSSR 1968 či ve válkách na Blízkém východě nebo ve Vietnamu.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …