Domů / Novinky / Za turbodmychadlo nemusíte utratit majlant, kupte si repasované

Za turbodmychadlo nemusíte utratit majlant, kupte si repasované

Velice namáhanou součástkou motoru je bezpochyby turbodmychadlo. Jakmile se opotřebuje, ať už vlivem špatných řidičských návyků, nebo laxním přístupem k pravidelné kontrole motoru, začne automobil ztrácet výkon. Pokud se vám tedy pozdává, že vám turbodmychadlo odchází, je nejvyšší čas navštívit autoservis. Jakmile vám automechanik navrhne výměnu daného dílu, můžete si vybrat, zda investujete do úplně nového, nebo si koupíte repasovanou alternativu.

Pokud se řekne repas turba, každý si představí něco jiného. Většinou firmy provádějící repasování nabízejí sotva jednoletou záruku, protože si nejsou jisté, zda turbodmychadlo vydrží déle. Společnost ProfiRepas je však výjimka. Poskytuje na repasované součástky dvouletou záruku, a tak nemáte v podstatě co ztratit, ještě navíc ušetříte.

Jak se repasování provádí?

V dílnách společnosti ProfiRepas se provádí repasování turbodmychadel tak, že se veškeré vnitřní díly vymění za úplně nové, a tím pádem je zajištěna maximální kvalita. Právě díky tomuto postupu jsou odborníci z ProfiRepas schopni nabídnout dva roky záruku, a to jako jedni z mála v celé Evropě. Ano, čtete správně, v celé Evropě.

V produktovém portfoliu společnosti najdete nejen repase turbodmychadel, ale také nové komponenty na osobní, nákladní a speciální vozidla. Většinu turbodmychadel na osobní vozidla má skladem, a tak se nemusíte bát, že byste čekali na dodání součástky týden či déle. Objednávky jsou expedovány do 24 hodin.

Další služby, které ProfiRepas nabízí

V neposlední řadě se profesionálové z ProfiRepas zaměřují na kompletní servis turbodmychadel. Co si pod servisem představit? Třeba kontrolu, tlakovou zkoušku, vyvážení, přetěsnění a kalibraci. Pokud uznají za vhodné, že je nejlepší provést repas, měli byste je poslechnout, protože opravdu vědí, co dělají.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …