Domů / Lamborghini / Nemáte zájem o Lamborghini, které jen tak někdo nemá?

Nemáte zájem o Lamborghini, které jen tak někdo nemá?

Urus jako první SUV od Lamborghini? Ale kdeže tato automobilka již jedno SUV za sebou má a jeden jeho kus je nyní na prodej!

Italská automobilka se pochlubila novým SUV jménem Urus, které je mnohdy prezentováno jako vůbec první SUV této značky. Není to však tak docela pravda. Automobilka před mnoha lety jedno SUV již vyprodukovala a to ve velmi omezeném počtu kusů. Jeho jméno je LM002

Celkově bylo v letech 1986-1993 vyrobeno pouhých 328 kusů tohoto raritního SUV a jen 42 kusů vzniklo speciálně pro americký trh. A právě jeden americký unikát je nyní na prodej. Nabízen je v New Yorském společnosti Icons, která bude vůz nabízet v ceně okolo 500 tisíc dolarů.

Za tuto částky by si mohl zájemce pořídit hned tři nové Urusy, které by ho vyšly dokonce méně a tak by nemusel šetřit na výbavě.

Nabízený automobil je v naprosto dokonalém stavu. Je nabízen s originálními pneumatikami Pirelli Scorpion, které se dávali na automobil i v devadesátých letech. Krom toho má také velice bohatou výbavu, ve které nechybí ani, na tu dobu revoluční, bluetooth systém či originální sada nářadí a původní manuály.

Automobil působí skutečně drsňácky a není divu. Původně byl totiž koncipován coby vůz určený pro armádní účely. Ovšem z tohoto záměru sešlo a Lamborghini jej začalo nabízet obyčejným zákazníkům. Těmi byly především velice bohatí lidé, kteří měli na to, aby automobil nejen nakoupily, ale především uživily, protože jeho spotřeba je enormní. I proto má hned dvě nádrže na 290 litrů pohonných hmot.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …