Domů / Zajímavosti / Neshody v Top Gearu

Neshody v Top Gearu

Nová řada legendárního motoristického pořadu Top Gear se u fanoušků nesetkala s příliš velkým nadšením a jak to tak vypadá, vše není v pořádku, ani v samotném zázemí pořadu. Podle dostupných informací panuje mezi moderátory pořádně napjatá atmosféra, která se při práci moc nehodí.

Top Gear v novém formátu bez tria Clarkson, Hammond, May je propadákem. S každým novým dílem to začíná být více a více jasnější. A to i přesto, že BBC má v podstatě neomezené finanční rozpočty a do svých pořadů se snaží narvat opravdu všechno možné. Ani to však nestačí a všechny doposud odvysílané díly si moc dobře nevedly. Ovšem nepřízeň diváků není to jediné, co motoristickou show momentálně trápí.

Na povrch se totiž začínají dostávat informace, že nejlepší nálada nepanuje ani mezi samotnými moderátory, na kterých celý pořad doslova stojí. Někteří diváci si toho možná všimli i na samotných shotech ze studia, které jsou celkem nudné. Uječený Evans v oblečení ze sekáče moc parády nedělá a velmi časté objímání moderátorům také příliš nevěříme.

Vůbec nejvíc to prý vše mezi Evansem a LeBlancem, kteří se objevují před kamerou nejčastěji. Sám LeBlanc měl dokonce již prohlásit, že v druhé řadě nebude účinkovat, pokud v ní bude nadále i Evans. Mezi těmito dvěma muži prý panovali neshody již dříve, ovšem vše bylo prozatím v začátcích a všichni čekali, jak si to tak říkajíc sedne. No nyní je to usazené a nevypadá to příliš optimisticky. LeBlanc není totiž tím, kdo by si bral příliš servítek a momentálně ví, že BBC potřebuje jeho a ne on BBC.

Tím kdo si naopak u diváků získal velkou popularitu, jsou nejmladší z moderátorů Chris Harris a Rory Reid. Jejich projev je nejpřitažlivější a nejvíce akční. Vůbec se nedává srovnat s Evansem a právě oni jsou jakýmsi urychlovačem celého pořadu, který by bez nich nebyl špatný, ale rozhodně ne nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …